Vystrčil (ODS): Hlavní pro mě je a vždy bylo pracovat v regionu a pro region

28.05.2016 12:48

ODS rozjíždí volební kampaň, Miloš Vystrčil bude obhajovat senátorské křeslo.

Vystrčil (ODS): Hlavní pro mě je a vždy bylo pracovat v regionu a pro region
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor a místopředseda ODS Miloš Vystrčil

Představení všech lídrů pro krajské a senátní volby, programových priorit i odhalení hlavního motivu a grafických vizuálů. Tak bude vypadat program oficiálního zahájení kampaně ODS pro podzimní volby, které odstartuje na netradičním a inspirativním místě. Hlavní postavy ODS v čele s předsedou strany Petrem Fialou odhalí novinky na palubě Cargo Gallery – Lodi plné umění, která kotví v Praze na Rašínově nábřeží za železničním mostem. Začátek události je naplánovaný na pondělí 30. května v 11.00 hodin.

Zahájení kampaně se zúčastní i Miloš Vystrčil, který v nadcházejících volbách bude obhajovat pozici senátora za obvod č. 52 – Jihlava. „Na zahájení kampaně do Prahy pojedu, ale hlavní pro mě je a vždy bylo pracovat v regionu a pro region,“ okomentoval pražské zahájení kampaně senátor Miloš Vystrčil, který bude také na osmém místě kandidátky ODS do zastupitelstva Kraje Vysočina.

„Spojení řadové pozice neuvolněného krajského zastupitele s pozicí senátora mi pomohlo nejen neztrácet kontakt se životem a děním regionu, nýbrž i důstojně prosazovat zájmy Jihlavy a regionu v Praze. Logicky je proto pro mě rozhodující senátní kampaň, kandidaturu do krajského zastupitelstva vnímám také zejména jako podporu lídrovi krajské kandidátky Zdeňku Geistovi a dalším našim čelním kandidátům,“ uvedl Miloš Vystrčil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hřib: V Praze byla zahájena výstavba metra D

8:39 Primátor Hřib: V Praze byla zahájena výstavba metra D

Nová linka pomůže do budoucna s cestováním milionům lidí