Výprask Fischerovi od známého aktivisty. Chová se prý jak obecní prostitutka

10. 7. 2013 22:25

Bývalý disident, ochránce lidských práv a aktivista John Bok se v rozhovoru pro Prvnízprávy.cz pustil do ministra financí Jana Fischera. Chová se prý jako pouliční prostitutka. A podal na něho trestní oznámení.

Výprask Fischerovi od známého aktivisty. Chová se prý jak obecní prostitutka
Foto: Hans Štembera
Popisek: John Bok, šéf spolku Šalamoun
reklama

„Pokud Jan Fischer říká, že v období totalitního režimu vstoupil do KSČ, aby mohl vykonávat svoji profesi, tak to považuji za vrchol nemravnosti. Jako soukromá osoba ať si dělá, co se mu zlíbí. V okamžiku, kdy ale chce zastávat veřejnou funkci, tak se nemůže chovat jako pouliční prostitutka, protože prostitutkou pak zůstane navždy," řekl Bok v rozhovoru pro Prvnízprávy.cz.

Zeman s Rusnokem se chovají hůř než Nečasova vláda

Kvůli podivným milionovým darům z posledních dnů na něho podal trestní oznámení. „K trestnímu oznámení mě vedly podezřelé okolnosti, za kterých Jan Fischer splatil svůj dluh za kampaň v prezidentské volbě. Tento člověk vytvořil v prvním kole voleb obrovský dluh a nebyl schopen jej až do dnešních dní zaplatit. A teď najednou, až bylo jasné, že bude ministrem financí, dostane takový balík peněz od soukromých osob,“ diví se.

„Zeman a Rusnok tvrdí, že sestřelili zkorumpovanou vládu a teď se sami chovají hůř než vláda, kterou odstřelili. Pokud paní městská státní zástupkyně Herzegová naše podání trestního oznámení zamítne, obrátíme se na vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou. Pevně věřím tomu, že pod praporem boje proti korupci budou státní zástupci v této věci konat," zdůraznil John Bok.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: lze

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

22:39 Na tři týdny musíme omezit mobilitu lidí mezi okresy, uvedl Babiš. Kabinet prodlouží karanténu a chce zavřít školy a školky

Vláda ohlásila zpřísnění opatření proti šíření koronavirové epidemie, které bude možné schválit až p…