Poslední příspěvky z profilů

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Vlastimil Hebr
Ing. Martin Kolovratník
Mgr. Josef Nerušil
Mgr. Josef Nerušil vložil nový článek

To jako vážně?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na debatu ve vysílání Českého rozhlasu o financování veřejnoprávních médií

Rostislav Kotrč
Méďa17
Občan Méďa17 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Eva Kaprálová, MBA
Ladylady
Občan Ladylady má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ludvík Šulda, BBA
parlamentkysvobodni
Občan parlamentkysvobodni má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ivan Bednárik, MBA
Ing. Antonín Seďa
plk. Ing. Zdeněk Nytra
plk. Ing. Zdeněk Nytra odpověděl na dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Dobrý den. Nemyslím si, že NATO skončí. NATO není jen USA, i když jde o naprosto klíčového člena. Navíc mezi vyjádřeními amerického prezidenta na sociálních sítích a realitou bývá velký, opravdu velký rozdíl.Každopádně případný odchod USA by pro zbývající země znamenal velký problém (včetně finančního) a trvalo by nejméně 10 le

Občanská demokratická strana
Mgr. Vít Rakušan
Radek Koten
Radek Koten odpověděl na dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

 Dobrý den. Vyvolávat 3. světovou válku, když jeden ze členských států se cítí zneužíván a zrazen ostatními, i když sám činí to, co by činit podle neměl. Washingtonská smlouva - natoaktual.cz  V minulosti jsme měli mnoho bezpečnostních paktů, vždy záleží na rovnováz

arm. gen. v.v. Ing. Petr Pavel, M.A.
JUDr. Hana Kordová Marvanová

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou,...

Mgr.  Matěj Ondřej Havel, Ph.D.
Jaroslav Foldyna
Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezne...

Ing. Jan Bartošek