Funkce
Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?
Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?
Pokud by měla vláda na žádost hejtmanů prodloužit nouzový stav, nejvýš o 14 dní, jako prostor pro vyřešení krize. Pro některé hejtmany je nouzový stav jedinou možností, jak vymáhat všechna opatření, řekl dnes ČTK jihočeský hejtman Martin Kuba.
Dobrý den,děkuji za dotaz. Vše má svoje pravidla a svůj čas. Já si nejdříve počkám až to vláda udělá, pak se seznámím s tím, jak to odůvodní a podle toho se rozhodnu.Přeji hezký zbytek neděle.
Komentář na facebookovém profilu k třenicím ve Sněmovně kolem prodloužení nouzového stavu.
Komentář na facebookovém profilu k dějům dávno již minulým.
Milí sousedé, teda řeknu vám, je pěkná zima! Takovou zimu si v Praze pamatuji naposledy asi před 8 lety. Snažím se i přesto držet v kondici.
Komentář na facebookovém profilu k nadcházejícím volbám do Sněmovny.
Dobrý den, velice si cením toho, že komunisté nepodpořili prodlužení nouzového stavu, který beztak nefunguje, protože so...
Komentář na facebookovém profilu k ekologii.
Komentář na facebookovém profilu k vlastnímu boji za normální lidi.
Komentář na facebookovém profilu k politické situaci kolem koronaviru.
Komentář na facebookovém profilu k současné situaci kolem koronaviru.
Z mého pohledu nouzový stav není politický boj, ale políček vládě, aby konečně začala strategicky řídit zvládání pandemie. Zatím boj s pandemii řídí chaoticky a nechá se vléci sledem událostí.
Komentář na facebookovém profilu ke koronaviru a k jednání s vládou.
Komentář na facebookovém profilu k současné situaci kolem koronaviru a jednání s vládou.