A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Galerie Portheimka ve správě Městské části Praha 5 nabídne v dubnu výstavu prvorepublikové reklamní tvorby, nejčastěji v podobě výtvarných plakátů.
Děkuji za dotaz. Mám za to, že není žádný zvláštní problém v tom, aby naše úřady byly vstřícnější v jednání s případnými žadateli z řad Volyňských Čechů. Je to jen na bezproblémovém rozhodnutí ministra vnitra, který vnitřní normativní instrukcí zjednoduší pro tyto žadatele průběh řízení. Žádná restituce nepřipadá v úvahu, protože většina z jej
O víkendu zažila česká politická scéna tvrdkou šarvátku lídrů koaličních stran Andreje Babiše a Bohuslava Sobotky. Jestli to ovšem pan Sobotka myslel jen trochu vážně bude to věčná šarvátka, protože Andrej Babiš bude ve střetu zájmů permanentně.
V souvislosti s krizí na Ukrajině a okupací Krymu ruskou armádou se najednou vyrojily návrhy na navýšení rozpočtu kapitoly 307 – ministerstva obrany. Hovoří se o dosažení pomyslných 2% HDP, což je dlouhodobé doporučení NATO, jehož jsme již 15 let čle
"Když podepíšu petici pro zachování české koruny, co tím získám? Jakou váhu má můj podpis? A máte pro petici podporu i v politice?" Tak se mě ptá jeden tazatel. Rád bych odpověděl nejen jemu,ale komukoliv, komu je osud Koruny blízký.
Vážený pane Wiessere, Váš podpis pod peticí pro zachování české koruny bude mít takovou váhu, jakou má podpis jednotlivce u každé petice. Jeho váha bude závislá na množství jejích signatářů. Bude-li zastánců zachování české koruny hodně, bude mít Váš podpis váhu velkou. Váhu Vašeho po
Vážený pane Jendabo, na Šumavu jezdím celý život a poměrně dobře ji znám. Pamatuji, když lesy nad Plešným jezerem nebo na Pramenech Vltavy byly zelené a zdravé. To, co na těchto místech a nejen na nich zbylo z těchto krásných lesů, je smutné a bezvýchodné. Nenapravitelné šk
Vážený palote, já jsem vždy ve všech článcích a vystoupeních zdůrazňoval, že je pokrytecké mít dvojí metr. Dovolávat se dodržování mezinárodního práva a Helsinské smlouvy a odsuzovat Rusko v případě Krymu a oslavovat vítězství „demokracie“ v případě ukradení Kosova Srbsku. Tehdy došlo k zásadnímu porušení mezinárodního práva a Helsinské
Moji spolustraníci a hlavně spoluobčané si opravdu nemyslí, že jsem bez mozku. Tak jako já bych si nikdy nedovolil myslet, že bez mozku jsou voliči. Jinak bych nebyl opětovně nominován či volen. A to nejen do poslanecké sněmovny, ale i do městského zastupitelstva. Zřejmě je to tím, že se chovám slušně, že nekradu a že se nestydím říkat, co si
Každodenně přinášejí média informace o dobrovolném odchodu lidí z tohoto světa. Začíná mi to připadat jako epidemie.
Přece jen mi to nedá, abych nenapsal pár odstavců ke slovenským prezidentským volbám. Musím přitom říci, že mezi články slovenských a českých žurnalistů se našlo i několik takových, které byly v podstatě objektivní (L. Palata v MFD). I to mě pozitivn
Děkuji za reakci. Politik má vždy předem dané funkční období a kromě důvěry veřejnosti musí předem přesvědčit i své spolustraníky, aby se vůbec dostal na volitelné místo. Souhlasím s Vámi, že je nutné oddělit ty poctivé politiky od těch méně poctivých. Ale k tomu jsou potřeba informace a ty sdělovací prostředky moc neposkytují. Já rozhodně ne
Děkuji za dodaz, i když moc konkrétní není. Za prvé chci říci, že nikoho a to ani náš národ v Bruselu nezrazuji, ale právě naopak. Jsem docela velkým kritikem řady nařízení Evropské komise a nejsem příznivcem měnové ústavy. Na druhou stranu oceňuji naše členství v Evropské unii, protože jsme byli "donuceni" přijmout demokratickou legislativu
Druhý duben je vyhlášený OSN jako SVĚTOVÝ DEN ZVÝŠENÍ POVĚDOMÍ O AUTISMU. U nás proběhne kampaň s názvem „Česko svítí modře.“
Dobrý den. EU se snaží navodit dojem EU jako demokratického celku, kromě jiného existencí europarlamentu, europoslanců a...
Na venkově i v menších městech mizí pomalu a jistě praktičtí lékaři.