Poslední příspěvky z profilů

Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Vojtěch Munzar
Ing. Mgr. Pavel Karpíšek
JUDr. Ondřej Veselý
Mgr. Milena Johnová
Mgr. Matouš Vencálek
prof. MUDr. Vlastimil Válek , CSc., MBA, EBIR
Dipl.-Pol.  Jana Maláčová, MSc.
Ing. et Ing.  Jan Skopeček
Mgr. Soňa Marková
Mgr. Soňa Marková vložil nový článek

Čekají nás distanční Velikonoce

Letošní březen se stal nejtragičtějším měsícem od počátku pandemie. Nakazilo se 292 100 lidí a zemřelo jich 5779! Průměrný věk těch, kteří zemřeli v souvislosti s covidem-19, je letos o dva roky nižší než u loňských obětí.

Dr.Dr. Jan N. A. Berwid-Buquoy
Dr.Dr. Jan N. A. Berwid-Buquoy vložil nový článek

Umění přežít epidemii Covid-19

Veškerá opatření, která byla podniknuta vládami tohoto světa proti krizi Covidu - 19 se míjí účinkem. Dovoluji si zde předložit návod jak tuto celosvětovou krizi účinně vyřešit. Musíme najít cestu místo přešlapování na místě.

Tomio Okamura
RNDr. Luděk Niedermayer
Ing. Jaromíra Vítková
Ing. Jaromíra Vítková vložil nový článek

Roušky a testování v MŠ

Situace v mateřských školách je stále složitá. V současné době jsou otevřeny pověřené mateřské školy a ministerstvo plánuje podmínky otevření všech školek. Situace není jednoduchá, rodiče protestují proti plánovanému opatření.

Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.
Ing. Radovan Vích
Mgr. Martin Baxa
Doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.
Mgr.  Jiří  Mihola, Ph.D.
Mgr. Jan Grolich
Ing. Miroslav Kalousek