Kdo podle vás z politiků nejvíc rozděluje společnost?
A myslíte, že nějaký apel zabere? Ještě tvrdíte, že Milion chvilek nesvolal demonstraci kvůli bitcoinové kauze, ale pokud vím, tak ji svolal, ale Blažka tam vystoupit nenechali.
A myslíte, že nějaký apel zabere? Ještě tvrdíte, že Milion chvilek nesvolal demonstraci kvůli bitcoinové kauze, ale pokud vím, tak ji svolal, ale Blažka tam vystoupit nenechali.
Určitě to byla moje naivita a možná přílišná důvěra vůči některým lidem. Nejsem příznivcem konspiračních teorií, ale tady je to i cílený útok na STAN.
U pana Mlejnka je podstatná prověrka, kterou má, a povaha kontaktů. Není politik. Důvodem, proč jsem rezignoval já, byla moje snaha nepoškodit naše hnutí. Nic zlého jsem nespáchal, ale v politice to tak je.
Boj s inflací má v popisu práce Česká národní banka a ta může reagovat dvěma způsoby. Buď změnou úrokových sazeb, což se moc nepovedlo nebo změnou kurzové politiky vůči české koruně. Je třeba se také podívat na příčiny průmyslové inflace a tím je zejména růst cen energií a materiálu. Především polotovarů, jako jsou plechy, dráty, trubky apod.
Vážený pane Micko,mám za to, že je nesmírně důležité být schopný udělat za minulostí tlustou čáru a snažit se najít s našimi bývalými spoluobčany a jejich potomky společnou řeč. Sudetoněmecké krajanské sdružení prošlo významnou proměnou. Jakoukoli snahu o zlepšení vztahů vnímám jako krok správným směrem, proto vítám účast českých politiků z mé stra
Dobrý den,ano, bohužel není pochyb o tom, že můžeme pozorovat takové tendence ze strany dvou Vámi zmíněných velmocí. Lze jen velmi obtížně odhadnout, jak přesně se bude situace dále vyvíjet. Věřím ale, že k rozpoutání celosvětového konfliktu nedojde.S pozdravem a přáním hezkého dneTomáš Zdechovský
Dobrý den,především je důležité, aby si lidé srovnávali ceny paliv u jednotlivých obchodníků a nenakupovali za přemrštěné ceny. Jedině tak lze předejít předraženým cenám.S pozdravemTomáš Zdechovský
Dobrý den,znám Mariana Jurečku jako velmi pracovitého a aktivního člověka. Dělá ve své práci maximum. Není nic neobvyklého, když člověk vede stranu a má k tomu nějakou další významnou funkci. Podobně to mají i lídři obou dalších koaličních stran Spolu. Petr Fiala vykonává funkci premiéra a Markéta Pekarová Adamová je předsedkyně PS. S po
To je mi líto. Bránit se nyní, to opravdu není jak. Bohužel.
Protože mají politické zadání naši vlast zlikvidovat.
Dobrý den, teď jsem úplnou náhodou objevila Váš dotaz z loňského roku. Pokud ještě potřebujete, ozvěte se, prosím, na email aliancens@centrum.cz. V.V.
Dobrý den, pane Nováku,pendlování mezi Bruselem a Štrasburkem je opravdu neekologické a považuju ho za problém i kvůli obrovské uhlíkové stopě. I z toho důvodu podporuji už od počátku svého působení ve funkci poslance snahy o jedno sídlo EP a ukončení tohoto pravidelného stěhování. Viz např. zde: https://www.kdu.cz/aktualne/archiv/2015/
Voliči vystavili ČSSD červenou kartu pro vstup do poslanecké sněmovny a protože se potýká s finančními problémy, moc toho dělat nemůže. Zveřejnila sice své desatero řešení základních problémů, vedení se snaží objíždět naši členskou základnu, ale souhlasím s Vámi, že je to málo. To, že by měla být sociální demokracie daleko razantnější a radik
Vážený pane Dominiku,co se týče energetické závislosti na Ruské federaci a případné zodpovědnosti předchozích vlád, tak dle mého osobního názoru je chyba, že vlády napříč celým polistopadovým obdobím nepracovali na teritoriální diverzifikaci dodávek zemního plynu. Na druhou stranu je však třeba zdůraznit jisté pochopení. Ceny energií byly pos
Má jít především o , které dezinformace, které používají v tzv. hybridní válce různí protivníci. Je to těžké rozpoznat je, ještě těžší je vyvracet je. Ale musíme se o to alespoň pokoušet.
Šlo o společenské a pracovní kontakty, nedomlouval jsem nic nekalého.
Rezignoval jsem na funkci ministra, protože jsem byl v kontaktu s člověkem, se kterým jsem neměl. Nic jsem neudělal a ničeho se nedopustil. Nevidím důvod rezignovat na mandát poslance.
Díky za důvěru, korupce jsem se nedopouštěl. Nešlo o dovolenou, na kterou bychom jeli spolu, potkali jsme se na horách na prodlouženém víkendu jako se spoustou jiných lidí.
Ano, mám.
Chtěli jsme, aby starostové, lidé se zkušenostmi z komunální politiky měli zastoupení i ve vrcholné politice více, než do té doby. Pochybovat samozřejmě můžete, je to Vaše právo. Já věřím, že prací Vám i ostatním dokážeme, že chyba jedince neznamená, že hnutí jako takové je špatné.
POdle mne to ukazuje na "hloupost" současné vládní koalice a nového ministra školství. Náš vzdělávací systém má totiž úplně jiné a daleko závažnější problémy. Musím souhlasit s učiteli, že posun začátku vyučování nic nevyřeší. Je nutno revidovat celý komplex vzdělávacího systému, od učebních osnov, přes fyzickou zdatnost či obecné znalo