NATO
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Každé jednání je přeci o něčem, podpora je logicky za něco. Problém není sám o sobě objem deficitu, ale nač ono navýšení o dalších 200 miliard půjde. A tady vláda svou práci odbyla a nač peníze použije se nenamáhala parlamentu sdělit Povařžuji za úspěch našeho nátlaku na vládu, že musela objem navýšení výdajů v rozsahu 100 miliard specifikova
Zodpovědné to nebylo, ale nebylo to hlasování pro kvóty. Pokud si vzpomínám, tak toto hlasování naši europoslanci rozporovali, protože tehdy byla na programu dvě hlasování a dvou rezolucích. A ta rezoluei, pro kterou hlasovali naši europoslanci, se týkala opatření vůči nelegální migraci. A není pravdou, že tím vše začalo. ČSSD přijala již v začátku
Dobrý den, Báro,podle mě týrání zvířat je naprosto zvrhlé a nepochopitelné a samozřejmě bych dotyčného tvrdě trestal. Popravdě ale co je větší trest - odnětí svobody nebo pokuta. A já osobně bych dával pokuty. Jinak snížení trestní zodpovědnosti u mladistvých na 14 let podporuji již dlouho. Škoda, že se proto v českém parlamentu nenašla nikdy
Dobrý den,děkuji za dotaz. Kandidaturu jsem tehdy odpískal na základě toho, že jsem věděl, že bych stranu svými jasnými názory rozděloval. Předseda strany musí být člověk, který stranu dokáže sjednotit a to bych bohužel v dané chvíli nedokázal.Nicméně jako předsednictvo jsme tým. Myslím, že fungujeme velmi dobře a snažíme se věci posouvat. Ho
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
První období vlády s ANO 2011 a s Lidovci bylo obdobím, kdy se sociální demokracie zaměřila na obnovu země po předchozích pravicových vládách, které napáchaly mnoho zlého. ANO 2011 se nejen od nás učilo, ale zároveň silným PR a penězi od A.Babiše "přetavilo" úspěšnou vládu pod vedením ČSSD ve svůj prospěch. Nakonec v očích veřejnosti to byl m
Dobrý den, pokud se podíváte skutečně pořádně, tak uvidíte, že na půdě parlamentu vznikla poslanecká skupina ČR-Afghánistán. Její členové nejsou členy Afghánistánu, ale jsou stále občany České republiky, včetně mě. Skupinu jsme založili z jasného důvodu, chceme pomáhat lidu Afghánistánu, který po desetiletí trpí islamistickým terorem. Namísto
Dobrý den, děkuji za vlídná slova, ano bylo by fajn kdyby se vlastenecké strany sjednotily, ale každá ze stran má bohužel jiné názory na spoustu dalších důležitých věcí. Trikolora je z podstaty elitářská protidemokratická, nepodporuje zákon o referendu, je proti minimální mzdě a i v dalších sociálních tématech je na opačné straně tj. na straně velk
Vážená paní Michálková,aktuální minimální mzda pro rok 2020 je 14 600 Kč (87,30 Kč/hodina) hrubého, v případě, že se ve Vašem případě takto neděje a se zaměstnavatelem se nelze dohodnout na nápravě, kontaktujte inspekci práce (http://www.suip.cz/), která případ prošetří a sjedná nápravu.Přeji hezký den.
Dobrý den, uniká mi kde máte kriminalitu? Snad v tom, že paní Líbalová lživě pana poslance Kohoutka dlouhodobě pomlouvá? Ano to máte pravdu a to stejné konstatoval i soud v Ústí nad Orlicí, paní Líbalovou odsoudil k omluvě a dal za pravdu panu poslanci Kohoutkovi. Ano zločinné je, že další soud v Hradci Králové udělal opačný rozsudek, kdy sice kons
Dobrý den, popravdě nehodnotím lidi podle toho, zda mají či nemají stejný názor jako já, ale podle toho zda respektují názory druhých a v případě TV jim třeba dají prostor. Pan Soukup dává na rozdíl od jiných televizí prostor pro odlišné a často i nekorektní názory a za to mu patří dík.
Myslím, že tomu vůbec nerozumíš. Zásluhy Rudé armány nikdo nesnižuje. Koněv byl ale zmrd a vlasovci si zaslouží pamětní desku. Dál?
Ahoj, kdybych ODS ubíral hlasy, dávno mi řekla, abych odešel, stále se tak nestalo, byť to opakovaně nabízím. Napadá vás proč?
Dobrý den,1, chci tazatele nasrat2a, chci tazatele nasrat2b, ano
Konrád Henlein už nežije. Takže už není.
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Dobrý den, Báro,moc Vám děkuji za zprávu. Dělat práci za situace, kdy chodí velké množství výhružek, samozřejmě není jednoduché, nicméně věřím tomu, že moje činnost má smysl, a kvůli tomu hodlám ve své práci i nadále pokračovat.. Pokud bych zjistil opak, určitě bych se vrátil zpět k podnikání. Moje rodina zcela pochopitelně nesla všechn
Dobrý den,prošetřování této záležitosti stále probíhá. S pozdravemTomáš Zdechovský
Dobrý den,kompletní čísla za letošní rok samozřejmě nejsou zatím k dispozici. Počty příchozích imigrantů z minulých let ale můžete najít např. zde: https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Migration_and_m