Poslední příspěvky z profilů

Tomio Okamura byl položen dotaz

Riziko terorismu

Z čeho ta studie, dokument, který unikl a o kterém mluvíte vychází, když se v něm tvrdí, že hrozí zvýšené riziko terorismu v Evropě. Proč? Já to nechci zlehčovat, naopak mám strach a tak se ptám, jestli to je nějak relevantně podložené? Kdo dokument vypracoval a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Daniel Herman
Mgr. Daniel Herman odpověděl na dotaz

Vážený pane Hermane

Kvantitativní objem čínské ekonomiky do jisté míry sanuje její kvalitativní zaostalost. Sám víte, že čínské výrobky jsou nekvalitní. A my se po sametové revoluci pozvolna vracíme tam, kde jsme před tím, než komunisté zplundrovali naše hospodářství, už byli. Ani 30 let nestačí na to, napravit škody, které zde napáchalo nacistické a poté komunistické

Mgr. Daniel Herman
Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

minimální mzda

Dobrý den, pokud jde o dopravu, pak preferujeme hromadnou dopravu, protože není moc výhodné, aby každý jezdil autem, navíc mnoho aut má vysokou spotřebu. Hromadná doprava by měla být maximálně úsporná a měla by být ekonomicky pro občany výhodnější. Pokud jde o individuální dopravu, do budoucna bychom se měli posunout směrem k ekologičtějším a ekono

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Co se nepovedlo

Nemyslím si, že bychom nemluvili o problémech. Zrovna lidé spojení se STAN, naší starostové, problémy starých lidí, začínajících rodin nebo bezdomovců řeší velmi často ve svých obcích a městech. Samozřejmě, že se mnoho věcí nepovedlo - ale v žádné společnosti se přece ne vše podaří. Ano, stále ještě mnoho lidí se musí obrátit na sociální systém, ab

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

30 let od revoluce

Nevím, proč a z čeho jste "znechucen systémem”. Vnímám demokracii jako systém se spoustou vad, ale zároveň nejlepší z možných. Každopádně bych nechtěl už zažít, aby mi někdo říkal, co si mám myslet, co smím číst a jak smím mluvit. Co budeme dělat dál? Dál budeme pracovat, jak nejlépe umíme, pro naše obce a města a stejně tak v Poslanecké sněmovně a

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Musíme za každou cenu z EU?

Dobrý den, je to trochu jinak, než uvádíte. My nejsme proti, ale jsme zcela zásadně proevropští. Prosazujeme Evropu evropskou, tedy takovou, jakou byla po tisíc let. Evropu evropských národů, Evropu vs. evropskými tj. židovsko-křesťansko-antickými tradicemi a hodnotami, Evropu s evropskou demokracií a svobodou. Proto jsme proti bruselské mašinérii,

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Co se nepovedlo

 Děkuji za dotaz a obecně musím říci, že máte pravdu. Nemyslím si, že by politici nehovořili o tom, co se nepovedlo a co je třeba změnit. Dokonce se řada politiků  snažila a snaží to změnit. Problém je v tom, že ke každé změně je třeba změnit legislativu a k tomu je třeba většina v parlamentu. A sama víte, jak je to těžké. A to nejen v ko

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

LDN

 Dobrý den, v prvé řadě slušný člověk nenechá rodiče v LDN několik měsíců. LDN mají faktický problém s kapacitou, protože rodiny je využívají jako odkladiště starých nemohoucích lidí. Druhá rovina je samozřejmě přístup personálu LDN, který je trestuhodný a je na žalobu. Není možné bezmocného člověka jen tak vyhodit z nemocnice. 

MUDr. Jiří Běhounek
MUDr. Jiří Běhounek odpověděl na dotaz

Jak ulečit nemocnicím i matkám

Vážení paní fungovalo, ale s vývojem svobody a vlastního rozhodování byla tato činnost utlumena a nemá šanci být znovu zavedena třeba jen z personálních důvodů. Navíc pobyty v nemocnici po porodu jsou dnes velmi krátké 3-5 dnů pokud není komplikace.S pozdravemMUDr

Tomáš Zdechovský
genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško
genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško

Předseda Ústavního soudu lže.

 Když tak sleduji činnost tohoto pána a jeho výroky jsem znechucen. Myslím, že by se měl spíše věnovat činnosti Ústavního soudu, protože některé jeho nálezy jsou, slušně řečeno, problematické. Zcela nepochybně se mýlí, když tvrdí, že islám v naší zemi není. Je a brzy poznáme důsledky. 

Mgr. Daniel Herman
Mgr. Daniel Herman odpověděl na dotaz

30 let od revoluce

Nevím, jaké průzkumy máte na mysli, ale ty, které znám hovoří přesně opačně. Souhlasím s Vámi, že řada politiků není schopná kultivovaný dialog vést. Jedině, když spolu lidé mluví, mají šanci si něco sdělit. Jsem přesvědčený, že se nám za těch uplynulých 30 let mnohé a zásadní věci podařily. Za nejdůležitější pokládám členství v NATO a EU. Velké re

JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Leo Luzar
Leo Luzar odpověděl na dotaz

Člověk v tísni

 Dobrý den, Člověk v tísni má více tváří. Ta nejznámější tvář je vysoce ceněna a hodna následování forma pomoci lidem v nouzi. Osobně vysoce oceňuji jejich činnost v oblasti boje s chudobou a pomoc lidem v dluhové pastí. Méně známá tvař je u  Člověka v tísni v rámci rozvojové zahraniční pomoci například v Africe, kde chudoba zabíjí tisíce

Tomáš Zdechovský
Tomáš Zdechovský odpověděl na dotaz

Mírumilovný islám?

 Dobrý den,já si myslím, že opravdový problém představuje radikální islamismus. Ze své zkušenosti vím, že většina muslimů chce žít s ostatními lidmi v pokoji.S pozdravemTomáš Zdechovský

Ing. Michael Canov
Ing. Michael Canov odpověděl na dotaz

30 let od revoluce

Dobrý den,samozřejmě že to mohlo být po 30 letech lepší. Ale mohlo to být i horší. Při pohledu vzad je snadné být generálem po bitvě. Navíc každý byl před 30 lety o 30 let mladší a tak si dobu před 30 lety mnozí idealizují. Myslím si, že za 30 let je pravděpodobné, že průzkum dopadne obdobně. Ohledně Vašeho názoru na názor pana Hamáčka s

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

drahé kovy

Dobrý den, samozřejmě je to nesmysl se kterým nesouhlasíme. Pokud mají pan ministr průmyslu a pan premiér pocit, že máme v rezervách nějaké nevhodné kovy, pak je může obměnit a nakoupit kovy, které mají budoucnost, případně zlato, které se po staletí jen znehodnocuje. 

Radek Koten
Radek Koten odpověděl na dotaz

Těžkooděnci na Pražský hrad.

Dobrý den. Výroky mnoha lidí směrem k panu prezidentovi jsou mírně řečeno žalovatelné, nicméně ze strany těch, kteří prohráli volby je po nich poptávka. Oni mluví o demokracii, ale pokud v demokratické volbě zvítězí někdo jiný, než jejich kandidát, nejsou schopni tuto skutečnost akceptovat a psychicky unést. Z toho pramení jejich nenávist. Jsou

JUDr. Ondřej Veselý
JUDr. Ondřej Veselý odpověděl na dotaz

Zimola

 Zřejmě myslíte poslední parlamentní volby. U mě se věci mají tak, že se biju za značku a hodlám v tom pokračovat. Ale kdybych se náhodou někdy z jakéhokoliv důvodu rozhodl jinak, tak bych to udělal a rozhodně bych si nenechával otevřená zadní vrátka.