Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?
To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?
To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?
Hnutí ANO2011 je demokratickým uskupením, tvorba státního rozpočtu je složitým mechanismem, je pravdou, že ANO 2011 se zásadně zasadilo, či bylo tvůrcem řady opatření, která výrazně zlepšila rozpočet běžným lidem ( jízdné, přidání důchodcům, zvýšení rodičovské, navýšení platby za státního pojištěnce z zdravotní&n
Dobrý den, jednání s pacientem bez úcty k člověku nemá v našem zdravotnictví co dělat.
Dobrý den, problematika euthanazie je velmi složitá. Jsem přesvědčena, že medicína má pomáhat, úmrtí člověka je nevratné, nedá se vzít zpět.Důležité je, aby se pacientovi dostalo kvalitní správné léčby, euthanázie je zneužitelná, proto je třeba velmi pečlivě posoudit předložený materiál a zásadn
Děkuji za dotaz, ale nevím, zda budete spokojen s mými současnými znalostmi, protože již dva roky jsem mimo dění ve Výboru pro obranu. Předem musím říci, že zahraniční mise jsou součástí výcviku našich vojáků, protože cvičení v boji nelze ničím nehradit. Zároveň se zlepšují i další dovednosti, jako je používání zahraniční techniky či jazykové znalo
Samozřejmě že podvádět se nemá. S ohledem na to, jak je tato kauza stará a právně kvůli tomu neřešitelná, je samozřejmě na panu poslanci, jak se vzniklou situaci kolem svého titulu zreflektuje.
Vměšování se do vnitřních záležitostí jiného státu je stará jako lidstvo samo a to ještě žádné státní útvary neexistovaly. Toto vměšování může být prováděno rozličným způsobem. Od konzultací a diplomatických jednání, přes rozličné smlouvy či dohody (zejména obchodního a bezpečnostního charakteru) až po práci rozvědky tajných služeb a zí
Dobrý den, černá kronika v TV moc nesouvisí s Bruselem, ale obecně s bulvarizací médií, která v honbě za sledovaností prokládají seriózní zprávy vším o čem si myslí, že by lidi přitáhlo, bez ohledu na informační hodnotu. Pokud jde o demokracii, usilujeme například o přímou volbu ředitele České televize, což by znamenalo menší vliv na politiky a pol
Děkuji za dotazy. Za prvé je třeba si přiznat, že ne všechny cíle byly v Afghánistánu splněny. Přesto proběhly v této těžce soužené zemi po několikáté svobodné volby, takže Afghánci to mají v rukou. Nicméně pro budoucí prosperitu každé země, je nutná bezpečnostní stabilita. A ta doposud v zemi není. Za současnou bezpečnost zodpovídá ANP a ANA
Dobrý den, ano je to dobrá a správná připomínka, podíváme se na to a pokusíme přimět vládu, aby přišla s nějakým řešením. Bylo by asi správné odškodnit potomky vyhnaných a žádat část náhrad po Maďarsku a Polsku.
Vážená paní, vážený pane,není v mé kompetenci komentovat důvod výroku jiné osoby, nemohu přesně tušit, co tímto výrokem mělo být řečeno, proto mi nepřísluší ho komentovat. Děkuji za pochopení. Vítková
Díky za tyto otázky. Zvou do hodně dlouhé diskuse. Mohl bych začít svým nedávným rozhovorem v PL? Tady je https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Josef-Skala-Mohlo-to-dopadn
Dobrý den, omlouvám se, ale odpověď byla zcela jasná. Vyplatí se podporovat hromadnou dopravu, nikoliv individuální a pokud ano, tak jen takovou, která nezatěžuje okolí, i díky emisím má dnes každý čtvrtý člověk rakovinu. Bohužel neplatí čím méně aut na silnici, tím lépe pro všechny, jak pro vás, tak pro naše děti.
Dobrý den, naprosto souhlasíme, aby důchodci, hlavně ti s nízkým důchodem měli přidáno na maximum a prosazujeme to po celou dobu naší práce ve Sněmovně. Bohužel tohle neumím z opozičních lavic ovlivnit.
Dobrý den, Beni,děkuji za Váš dotaz a milý vzkaz Marku Výbornému. Ano, o kandidatuře nyní opravdu uvažuji. Ať už bude novým předsedou KDU-ČSL kdokoli, měl by to být člověk, který je komunikativní, schopný makat na 200 % a dát straně nový impuls. Nový předseda bude muset umět na sebe lidi vázat a podporovat je. Více se můžete dočíst
Srdečně zdravím a konstatuji, že nesdílím obecně rozšiřovaný názor o přetíženosti všech. Rozložení práce a kompetencí je nesmírně nevyrovnané a zatímco někde je zátěž skutečně velká jinde ani nemluvím. Další problém je ve složité soustavě vzdělávání a snaze mít kolegy po vysoké škole pod kontrolu. Tím klesá jejich pocit sebevědomí, odpovědnosti a s
Dobrý den. Osobně mám pocit, že o tom, co se nepovedlo, se hovoří každý den, a pokud toho bylo ve dnech oslav 30. výročí méně, tak si myslím, že v době narozenin a oslav to považuji za normální. Jinak znovu zdůrazňuji, osobně se s kritikou toho, co se nepovedlo za uplynulých 30 setkávám v podstatě denně.Co chceme jako ODS dělat se do
Dobrý den. nesouhlasím. Myslím, že právem zákonodárce by mělo zůstat právo se hlasování zdržet nebo třeba i se hlasování nezúčastnit. Jinak zdržuji se velmi hlasování ovlivňuje - zvyšuje počet přítomných na hlasování a z toho plyne, že zdržuji se je jakási slabší varianta hlasování proti s tím, že například tím hlasující může tím dáv
Dobrý den. Detailně to z hlediska španělského práva nesleduji. Obecně z toho nemám dobrý pocit.S pozdravem Miloš Vystrčil.
Dobrý den. Nemáte správné informace nebo došlo k nedorozumění. Co říkal pan předseda jsem neslyšel.Naše východiska k novému programu naleznete na www.ods.cz.S pozdravem Miloš Vystrčil
Nevím o tom, že by naši senioři živořili, jak píšete. O jakých tisících bezdomovců muvíte? ČR je naopak jednou z nejstabilnějších zemí světa. Spolu s Bavorskem máme nejnižší nezaměstnanost v celé EU, jsme 5. nejméně zadluženou zemí a 7. nejbezpečnější zemí světa.V každé společnosti je určitý počet lidí, kteří na tom nejsou ekonomicky dobře. Je třeb