A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s Vámi, dezinformace vznikají a není jich vůbec málo.
Odsuzovat kohokoli pro jeho náboženskou víru odporuje principům svobodné společnosti. Odsuzovat lze za porušení zákonů, i pokud to vychází z náboženských motivů. Víra tedy nemůže být důvodem k odsouzení. A posuzovat osoby žijící ve středověku očima dneška také nelze. To jsou nesrovnatelné skutečnosti. S dotazem na postoj MK se obraťte tam. Já na MK
Dle mého názoru je základní orientace v literatuře, stejně jako v gramatice, součástí všeobecného rozhledu alespoň průměrně vzdělaného člověka.
Vadí mě to, že městští policisté jí na rozdíl právě od úředníků mít musí. Snažil jsem se je od této povinnosti oprostit, ale neuspěl jsem (zatím, pokud se naskytne možnost, opět se o to pokusím).
Je k mání na webu www.nasrestart.cz, vyšel však už i v Parlamentních listech. Tento týden jsme ho museli sami rozeslat i všem okresním výborům strany se žádostí, aby ho zpřístupnily všem členům v okruhu vlastní působnosti. Vedení strany to totiž, v rozporu s usnesením celostranické konferen
Je to další příklad toho, jak moc jsme nesvéprávným poskokem v cizím zájmu - a v daném případě i plátcem nehorázného výpalného k tíži daňových poplatníků. Zvrátit hlasování můžeme zřejmě jen těžko. Ve "spojenecké vděčnosti" až za hrob a ke škodě českých národních zájmů se vehementně soutěží i v ČSSD. Nadpoloviční většinu by nezajisti
V pořádku to není ani náhodou. Kdo chce vzdělání za peníze daňových poplatníků, aby pak léčil úplně jiné pacienty, měl by nám splatit jak veřejné náklady svých studií, tak přiměřenou část naší "zmařené investice". Pokud jsme panu Lauderovi museli uhradit 10 miliard za to, že to s TV Nova dopadlo jinak než měl v plánu, má na stejně pojatou
Dobrý den,musím přiznat, že Váš dotaz mne pobavil. Na takovou blbost se mě totiž ještě nikdo neptal. Graffiti na místech, která k tomu nejsou vyhrazena jsou vždy vandalství a je mi jedno, kdo je jeho autorem. Přeji hezký den.
Dobrý den. Píšete polopravdy. Zjistěte si prosím fakta, a potom pokládejte dotazy. Jinak je obtížné odpovídat.Miloš Vystrčil
Dobrý den. Osobně si myslím, že na tom nejsme v Evropě nejhůře, ale máme rezervy. Nejvíce ohroženi jsme v oblasti potravinové a vodohospodářské. Pokud nerealizujeme do cca 20 let výstavbu jaderného zdroje zhorší se značně i naše bezpečnost energetická.Miloš Vystrčil
Dobrý den,na dotaz je velmi jednoduchá odpověď. Ne, neuvažovali. Starosta není její majitel.S pozdravem světu mír a více rozumu všem.
Dobrý den, zvládnout se dá pracovně mnohé,navíc jak jistě chápete jednání probíhají v rúzných dnech a časech. Hezký den, Pavel Kováčik
Dobrý den,děkuji za dotaz. Kapitulace i prohlášení o zastavení palby jsou jen pouhá prohlášení pokud nedojde k faktickému naplnění daného. Myslím, že je dostatečně známo, že Němci v Praze bojovali i 9.5. a na jiných místech v Čechách dokonce i několik dní poté. Všechny tyto dny umírali čeští vlastenci. Jejich dětem a vnukům běžte vyprávět tyto pohá
Děkuji za doplnění a názor. ZOn
Dobrý den, mám stejné informace jako Vy, a sice že věk pro odchod do důchodu bude maximálně 65 let.
Dobrý den,děkuji za dotaz. Nevím, kdo je vlastníkem sochy. Ale i kdyby to byla MČ Praha 6 tak nemá morální právo o této soše rozhodovat. Rudá armáda, které velel maršál Koněv neosvobodila jen Prahu 6, ale celou Prahu a také velkou část tehdejšího Československa. Na potvrzení stačí zapátrat v archivech Čs. rozhlasu a televize. S pozdravem Světu
Dobrý den,děkuji za dotaz. Socha maršála Koněva nechť zůstane kde je. Stačí jedna bezpečnostní kamera a je ohlídaná, stejně jako sv. Václav nebo Jan Hus. Jestli mluvíte o penězích tak si zjistěte kolik stála lavička V. Havla a další novodobě pomníky. Zrovna Praha 6 v tom má bohaté zkušenosti. S pozdravem Světu mír a více rozumu každému.Zd. Ond
Dobrý den,děkuji za další dotaz na podobné téma. Sňatek se 6-letou by možný nebyl a za případný podlavní styk by byl ohrožen trestní sazbou až 8 let, popřípadě až 10 let podle § 187 odst 1 nebo 2 tr. zákoníku. Na zbývající otázky nemohu odpovědět abych nebyl popotahován za šíření předsudečné nenávisti.Přeji hezký den.
Dobrý den, máte pravdu, tento hodnotový princip určení pokut některé evropské země používají. Nevím, jaké mají praktické zkušenosti, ale i náš systém umožňuje diferenciaci pokut i v řádu desetitisíců korun. Vše závisí na posouzení konkrétního případu. Ale i úvahám na změnu bych se nebránil, protože je pravdou pohrdání nad trestem ze strany bo
Dobrý den, používáte špatná přirovnání. Je všeobecně špatné odstraňování soch jen z politických důvodů. V Americe odstraňují sochy jižanských generálů kvůli kampani za rasovou korektnost. Co kdyby tak někdo chtěl odstranit sochu Churchilla za jeho africké období nebo Husa za kacířství? Taky by to bylo absurdní. Hrdinové a osobnosti, kte