Proč
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Dobrý den,já se ve škole učila toto:Lidské pohlaví se určuje podle genů na pohlavních chromozomech.Zdravá žena má dva chromozomy X, tedy XX a zdravý muž má jeden chomozom X a druhý Y,tedy XY. O žádných jiných chromozomech jsme se nikdy neučili, z čehož mi jasně plyne, žemáme jen dvě pohlaví.Krásný zbytek dn
Může. Premiér je šéfem vlády, předkládá návrhy na jmenování i dovolání a dle Ústavy prezident musí konat. A může je po dohodě bezpochyby vzít zpět. Tak je Ústava konstruovaná, ať se to komu líbí nebo ne. V tomto případě ale premiér zjevně ustoupil tlaku prezidenta, prokázal slabou pozici a dle mého poškodil všechny budoucí premiéry.
Kolem této úmluvy panuje řada mýtů. Ve skutečnosti její požadavky Česká republika vesměs naplňuje, za mě je tedy z praktického hlediska zbytečná. Vládní zmocněnkyně ji teď bude znovu předkládat k ratifikaci, takže o tom s kolegy budeme znovu diskutovat - názory na ní se dost různí.
Pamatujeme se ještě na dobu, kdy vládla jen jedna strana, nemyslím, že to bylo ku prospěchu věci. A upřímně: nechci znovu dobu, kdy nám někdo bude vládnout pro naše dobro a sám rozhodne, co pro nás dobré je a co není. O tom, kolik stran bude ve Sněmovně rozhodujeme přece my všichni, voliči. A nespoléháme se jen na své bubliny na sociálních sítích,
Teď Vám neřeknu, jak budeme hlasovat. Na stole totiž není vůbec nic a jen létají vzduchem nápady tu ministryně Schillerové, tu ministryně Maláčové - mimochodem každý dosti protichůdný. Nejdřív si to musí vyjasnit vládní koalice a pak něco předložit na stůl. Odmítáme reagovat na pouhé nápady obou dam.Za mě: potřebujeme důchodovo
Dobrý den,Svoboda projevu (též svoboda slova) je svoboda vyjadřovat se bez cenzury a bez omezení. Svoboda projevu či svoboda vyjadřování jsou zakotveny v mezinárodních a regionálních úmluvách o lidských práv. Toto právo je deklarováno v Článku 19 Mezinárodním paktu o občansk
Normální by bylo, kdyby s rozpadem Varšavské smlouvy zaniklo i NATO, protože zanikl důvod tuto Alianci dále držet při životě. Politické handly však vyústily v jeho zachování. I my jsme k tomu přispěli.
Zákony platí pro všechny, ale platí zde pravidlo, že všichni jsme si před zákonem rovni, někteří však rovnější.
Ve hře je mnoho faktorů na které dnes neumím odpovědět. Ponechte mi, prosím, ještě čas na vyjádření.
Dobrý den, omlouvám se za opožděnou odpověď. Premiér může nominaci stáhnout jen oficiální cestou (stejnou jako návrh podal, tzn. písemně oficiálním dopisem) . Nepamatuji se, že by se tak již stalo u některého z předcházejících premiérů (ale nevylučuji to).
Dobrý den, počítám, že ho tam soud zase pošle. nedovedu si představit jinou reakci soudu. Budu to sledovat.
Hezký den, tak nějak jsem si všiml že nejsem sám, i Vy kritizujete a přiznám se, nijak Vám to nezazlívám. To horší ovšem je, že nevíte co kritizujete. Buďte si jistý, že na rozdíl od mnoha jiných, pokud kritizuji, má to věcný faktický důvod a je škoda, že jste nenapsal nic konkrétního, abych Vám to mohl doložit. Do politiky js
Dobrý den, nikdy jsem neříkal, že je hnutí ANO pravicové nebo levicové. Vždycky jsem říkal, že já jsem pravicově smýšlející člověk. Vždycky se na svět budu dívat z pravicového úhlu pohledu. Jsem liberálně uvažující ekonom, který chce, aby byly co nejnižší daně. Myslím si, že levicové koncepty kontroly, nařizování, pokuty, vysoké daně, byro
Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Současná aktivistická politika kolegů Pirátů, tak jak jí předvádějí na Magistrátu, se dlouhodobě nedá udržet. Je potřeba, aby za své kroky převzali zodpovědnost, začali konečně rozhodovat. Měli by umět snést kritiku za svá rozhodnutí. Taková je politika. Představitel města by se neměl stále vůči něčemu vymezovat,
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, který prosím směřujte na vládu nebo na jednotlivá ministerstva, která s tím mají co do činění. Můj názor na imigraci si můžete přečíst v knize Šílenosti doby korektní, kde o imigraci píšu. Veřejně se k této tématice vyjadřuji v různých komentářích a článcích, které pravidelně publikuji.
To asi politiku zas tak nesledujete. Už jsme toho proti AB prosadili opravdu hodně a věk odchodu do důchodu je samozřejmě jedno z klíčových témat ČSSD. Takže jeho zvyšování pro nás nepadá v úvahu a budeme to stavět jako kategorický požadavek.
Pravda o SNP by směřovala proti všemu, na čem zakládá dnešní panující mytologie. A tím spíš proti dalším a dalším novotvarům, bujícím ze žumpy účelově přepisovaných dějin. Může-li starosta Prahy 6 posílat Městskou policii, aby zakazovala dobrovolníkům, čistícím pomník maršála Koněva od sprostých čmáranic, a všechny ústavní veličin
Zvyšování hranice odchodu do penze není novým trendem současné vlády. Obecně vzato se jedná o nevyhnutelnou záležitost právě pro negativní demografické ukazatele. V současné době je možné odejít do penze i předčasně, pokud zdravotní důvody neumožňují dále pracovat. Realita ale ukazuje, že lidé se dožívají delšího věku a většina z nás je schopna pra
Peněžitá pomoc v mateřství (PPM) je pro OSVČ vždy nevýhodná. Výše PPM se odvíjí od výše záloh na nemocenské - odvody u OSVČ bývají nízké, nelze je samostatně navýšit, musely by se současně zvednout i zálohy na sociální pojištění, a to už se málokomu vyplatí. Výpočet tedy spravedlivý je, ale vycházíme z reality, že se každý OSVČ snaží snížit zálohy
Ne , Ministerstvo zahraničních věcí poskytuje svým varováním veřejnou službu našim občanům, na základě informací od zpravodajských služeb, velvyslanců apod. To trestné není, jelikož to není v rozporu s Listinou základních práv a svobod, která je nedílnou částí Ústavy ČR. A co se týče fóbií, tak k tomu je vhodné navštívit lékaře a psychologa.