Bulvár pátral kolem soudce Havlína. Kvůli vazbě nestihl zeštíhlovací zákrok

26. 2. 2013 10:14

Soudce Ondřej Havlín dlí již od víkendu ve vazební věznici. Zadržení za manipulace při soudních kauzách mu pravděpodobně přišlo velmi nevhod. Kromě omezené svobody a pověsti v troskách prý marnivého soudce trápí ještě jedna věc- kvůli zadržení už nestihne liposukci, kterou měl prý objednanou na pondělí.

Bulvár pátral kolem soudce Havlína. Kvůli vazbě nestihl zeštíhlovací zákrok
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.
reklama

Podle bulvárního deníku Blesk má soudce image „bodrého plešouna“. Kromě toho má však rovněž velké břicho a tuto kosmetickou vadu chtěl řešit chirurgicky. Na pondělí byl proto objednán na chirurgické odsátí tuku, které by jej zbavilo nadbytečných kil.

Zatčení mu proto udělalo čáru přes rozpočet. Bulvár dále informuje, že policisté šli v jeho případě takřka „najisto“, neboť již od loňského června měli v jeho pracovně nainstalovanou kameru. A protože soudce Havlín často přebíral úplatky za „spravedlnost“ přímo u stolu, měli vyšetřovatelé dost důkazního materiálu.

Pikantní je informace, že peníze Havlínovi často nosili uschované v prospektech cestovních kanceláří. Soudce, který v devadesátých letech působil jako velvyslanec v několika balkánských zemích, byl totiž znám jako vášnivý cestovatel. 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…