Doktor Macek: Hloupá slova, Nečasi

18.06.2012 10:02

Kauzy, které v současné době hýbají politickým děním, a vyvolávají otázky o poslanecké imunitě a práci policie, nenechávají chladného ani bývalého politika Miroslava Macka. Co si o tom myslí, si nenechává pro sebe.

Doktor Macek: Hloupá slova, Nečasi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

"Všichni politici mají plné huby řečí o nezávislosti policie, státních zastupitelství a soudů - do okamžiku, kdy je svojí prací začínají ohrožovat. Pak jsou schopni pronášet obdobně hloupá slova, jako premiér Nečas," začíná neohroženě svůj komentář a následně předsedu vlády cituje.

Oněmi hloupými slovy myslí následující. "Dovolte mi říci poměrně tvrdou a jasnou tezi, že o tom, kdo bude ve vládě, nebo nebude ve vládě, nebude cestou žádosti o vydání rozhodovat parta policejních plukovníků nebo podplukovníků, to by asi nebyl ten správný krok."

Tajemné náznaky jsou na nic

Jako jedinou druhou možnost vidí Macek to, "že v této zemi skutečně existuje organizovaná prostistátní policejní skupina, snažící se o nelegální převrat a premiér o ní ví: pak je ovšem nejvyšší čas ji pojmenovat a rozprášit," říká. Tajemné temné náznaky jsou podle něj na nic a logicky jen vzbuzují dojem panikářské obrany pomocí útoku, uzavírá svůj komentář.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…