Rath měl ve vazbě návštěvu. Bulvár jí byl na stopě

27. 6. 2012 6:38

David Rath, vazebně stíhaný z úplatkářství, se prý včera v base aspoň tolik nenudil, píše středeční vydání deníku Blesk. Navštívila ho jeho milenka Renata Horká, se kterou má exhejtman syna.

Rath měl ve vazbě návštěvu. Bulvár jí byl na stopě
Foto: hns
Popisek: David Rath v cele, fotokoláž
reklama

Průběh návštěvy prý připomínala ochranné manévry celebrity. Horká nejdříve zaparkovala u věznice už ve 13:46 hodin svůj černý mercedes s neprůhlednými skly. Uvnitř vozu seděl mladík, údajně prý syn Horké z jejího prvního manželství.

Když prý uviděl redaktorku Blesku, která automobil fotila, vystoupil a začal telefonovat. Deník se domnívá, že varoval matku a vymýšleli spolu plán ústupu. Jakmile se redaktorka pokusila muže oslovit, nasedl do auta a odjel ven z města.

Vyhnuli se bulváru

Před 16. hodinou se měl vůz vrátit a tentokrát zajet rovnou k zadní bráně, kde Rathova někdejší milenka nepozorována nastoupila.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: adr
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…