Doktor Macek o Nečasovi: To je ale lídr. Když má řvát, tak mlčí

29.10.2012 8:14

Doktor Miroslav Macek se o víkendu nudil nad novinovým rozhovorem s Petrem Nečasem. Vyčetl z něj prý pouze to, že Nečas je neschopný lídr, který mlčí, když má řvát, a mluví, když má konat. Takhle prý přihlížel růstu moci lobbisty Dalíka i bláznivým nápadům ministra Drábka. Až teď je zpětně kritizuje.

Doktor Macek o Nečasovi: To je ale lídr. Když má řvát, tak mlčí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Velký sobotní novinový rozhovor s premiérem Petrem Nečasem podle Macka ukazuje pro premiéra tak typickou „ušlechtilou nudu“, ke které přispěl i superkorektní tazatel. Jedinou výjimkou podle něj byla chvíle, kdy se premiér pustil do vehementní kritiky odcházejícího ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka za tvrdý boj proti švarcsystému.

„Ovšem nikdo z nás si nemůže pamatovat, že by proti návrhu tvrdého postupu proti švarcsystému, ať už na vládě nebo v mediích, tvrdě bojoval,“ připomíná Macek.  Stejné to bylo, když premiér mluvil o tom, jak kauza Dalík ubrala ODS několik procent. „Ale nikdo si nemůže pamatovat, že by při vzestupu Marka Dalíka k nevolené moci protestoval jak na půdě ODS, tak v mediích,“ dodává k tomu Macek.

Hodně to prý o premiérovi vypovídá. Petr Nečas je podle něj podivným lídrem, který neomylně mlčí ve chvílích, kdy by měl mluvit, a k mluvení se odhodlá až ve chvíli, kdy už by měl jednat.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM získal dědictví v hodnotě 1,16 milionu korun

22:30 ÚZSVM získal dědictví v hodnotě 1,16 milionu korun

Pracovníci ÚZSVM v Jindřichově Hradci úspěšně vyřešili pozůstalost po ženě z Jindřichohradecka.