Doubrava naložil knížeti za Zemana: Zapšklý dědek plive síru

17.05.2013 16:50 | Zprávy
autor: joh

Senátor Jaroslav Doubrava se ostře pustil do ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, který srovnal prezidenta Miloše Zemana s Klementem Gottwaldem. Spory o jmenování akademika Martina C. Putny profesorem tak budí velké vášně i dál.

Doubrava naložil knížeti za Zemana: Zapšklý dědek plive síru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava

"Já jsem Schwarzenbergovi už nabízel místo v domově pro seniory. Jeho výrok jen potvrzuje, že je to místo, kam by se skutečně měl odebrat," nebral si servítky Doubrava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Průmyslová i stavební produkce v roce 2025 vzrostly

22:33 ČSÚ: Průmyslová i stavební produkce v roce 2025 vzrostly

Průmyslová produkce v roce 2025 meziročně vzrostla o 1,5 % a hodnota nových zakázek se zvýšila o 3,4…