Kateřina Brožová vystřídala Paroubka za Sobotku

12.06.2010 19:46

Kvůli odlivu mladých voličů připravila sociální demokracie novou internetovou stránku. Ta by měla seskupit všechny její přátele a poskytnout jim tak výhody a rozhled pro nadcházející volby.

Kateřina Brožová vystřídala Paroubka za Sobotku

"Přátelé sociální demokracie je dobrovolné společenství lidí, kterým není lhostejný stav české politiky. Jsme sympatizanty sociálně demokratické strany, jejího programu a idejí, které jsou založeny na svobodě, demokracii, sociální spravedlnosti a úctě k prostředí, v němž žijeme," píše se na stránkách MojeSocDem.cz.

Hned na úvodní stránce se kromě stovky aktuálních příznivců nachází také dvě známé tváře - Kateřina Brožová a Jiří Krampol. Oba umělci v minulosti několikrát vystoupili po boku Jiřího Paroubka a veřejně mu vyjádřili podporu.

Oranžový tým

Projekt ČSSD je založen na klasickém principu online registrace. Po jejím ukončení má žadatele oslovit krajský koordinátor a jako důkaz úspěšného procesu by měl každý registrovaný obdržet kartičku dobrovolníka a tričko s logem www.mojesocdem.cz.

Aktuální lídr ČSSD Bohuslav Sobotka k tomu dodal: "Rádi bychom lidem nabídli speciální diskuse, exkluzívní mítinky se sociálními demokraty, ale i možnost zažít, jak funguje náš poslanecký a senátorský klub či naše frakce v Evropském parlamentu." Podle jeho slov je klíčová role krajských koordinátorů. "Budou se snažit jim pomáhat v tom, abychom zlepšili obraz sociální demokracie směrem k nestranické veřejnosti."

Připojení k přátelům ČSSD je dobrovolné a je obdobou Modrého týmu ODS. Ten má v současnosti kolem 9 400 sympatizantů, včetně známých sportovců, jako je Tomáš Berdych nebo Martin Šimůnek.

Více:


Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

22:30 Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

Ukázky vojenské techniky v těsné blízkosti diváků, novinky v podobě chemického průzkumného vozidla n…