„Jsem starostou v Albrechticích a ukázalo se, že být starostou v Libereckém kraji není špatná profese,“ naráží Zeman na vítězství politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj v krajských volbách. Zeman kromě vítězství ve volbách získal loni ocenění podnikatel roku, je tedy úspěšným mužem. „Musím pořád vstávat v půl šesté ráno, aby mi to nestouplo do hlavy a nechtěl jsem spát do deseti a dávat si k snídani kaviár se šampusem,“ směje se.
Před volbami jste svoje vyhlídky hodnotil velmi střízlivě, favorizoval jste současnou senátorku Soňu Paukrtovou (TOP 09 a Starostové) a hejtmana Stanislava Eichlera (ČSSD). Překvapilo vás tedy vítězství?
Hlavně vítězství v prvním kole – a ještě s náskokem – jsem vůbec nečekal. Za mnou skončili hejtman Eichler s komunistou Peškem a za nimi další tři těsně srovnaní – současná senátorka Paukrtová, ředitel divadla Žur, primář chirurgie Vraný. Trefil jsem se v tom, že výsledky budou vyrovnané.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


