Paumer od bratří Mašínů: Paroubek si o sobě moc myslí

12.6.2010 2:04 odp.

Milan Paumer z protikomunistické odbojové skupiny bratří Mašínů, který se po sametové revoluci vrátil do České republiky, je spokojený s výsledkem voleb do sněmovny. Řekl to serveru ParlamentníListy.cz.

Paumer od bratří Mašínů: Paroubek si o sobě moc myslí

„Nyní se bude všechno obracet k lepšímu, protože ta rodící se koalice jsou lidé, kteří se mohou na věcech dohodnout. Výsledek voleb mi udělal radost. Změnil jsem také smýšlení o Češích. Myslel jsem si, že tady jsou snad samí levičáci, ale nakonec se ukázalo, že máme snad také nějaké pravičáky. Jsem hrozně rád, povzbudilo mě to trochu a zvednulo mi to náladu," řekl ParlamentnimListum.cz Milan Paumer.

TOP 09 a kníže

Milan Paumer volil TOP 09. Zvláště je mu sympatický Karel Schwarzenberg, se kterým i osobně mluvil. Vláda by podle něj měla provést reformu justice a legislativy. „Potřebujeme kvalitní zákony. To, co máme, jsou zmetkové zákony ještě z dob komunistického režimu, které se v demokracii nemohu používat," zdůraznil Paumer.

Komunisty zakázat!

Podle Paumera by se měla vláda pokusit o zákaz komunistické strany. „S tím se musí určitě něco udělat. Doufám, že v případě kdyby to nedělal pan Schwarzenberg, tak se toho chopí pan John nebo Nečas a doufám, že na to budou tlačit i bývalí političtí vězňové bolševického režimu," dodal.

Jiří Paroubek podle něj prohrál volby, protože přecenil své možnosti. „Je to chlap, který si o sobě myslí hodně a přeceňuje se. On si asi myslel, že mu úplně všechno vyjde a že půjde dělat ještě asi prezidenta," míní o exšéfovi ČSSD bojovník proti komunismu Paumer.

Související:
Paroubek: Nejsem skaut, ale straně jako Zeman škodit nebudu

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Lidé budou šokovaní.“ Rána za ranou z Německa. Nafta, plyn. A ČR? Zlé číslo

7:31 „Lidé budou šokovaní.“ Rána za ranou z Německa. Nafta, plyn. A ČR? Zlé číslo

Situace na poli energií se nevylepšuje. V půli července má dojít k plánované desetidenní údržbě plyn…