Plzeňsko má nového průvodce Kam bez bariér

13.09.2012 14:14

Kam bez bariér – Plzeňsko je název knihy, která nedávno vyšla jako první z nové ediční řady cestovních průvodců pro všechny turisty včetně seniorů, rodin s dětmi v kočárcích a zejména pak lidí s tělesným postižením a jejich přátel a pomocníků.

Plzeňsko má nového průvodce Kam bez bariér
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Jejím autorem je Plzeňan Miroslav Valina, od roku 1977 upoutaný na invalidní vozík. Cestovního průvodce, svého druhu prvního v České republice, sepsal na základě svých zkušeností a za finanční podpory města Plzně a společností Plzeňská teplárenská a Plzeňský Prazdroj.

Poděkovat svým partnerům a přátelům se rozhodl Miroslav Valina při setkání v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje, při němž knihu poprvé představil. „Jsem rád, že město Plzeň mohlo malým dílem přispět k tomu, že kniha vyšla. Každá forma pomoci je užitečná a tato kniha je jednou z nich. Přeji jí, aby měla dostatek čtenářů,“ uvedl primátor Martin Baxa na setkání.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: plzen.eu

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci odhalili nezdaněný tabák do vodních dýmek

22:54 Celní správa: Celníci odhalili nezdaněný tabák do vodních dýmek

Karlovarští celníci zajistili při kontrole baru v centru Karlových Varů téměř 12 kg nezdaněného tabá…