Prezident měl rozhodnout jasněji, říká kníže

04.06.2010 16:56 | Zprávy

Předsedovi TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi se nelíbí, že Klaus Nečase spolu s pověřením sestavit vládu nejmenoval i premiérem.

Prezident měl rozhodnout jasněji, říká kníže

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg by uvítal jasnější způsob, jak pověřit lídra ODS Petra Nečase vedením jednání o sestavení nové vlády. 

"Popravdě, bylo by mi milejší, kdyby to pan prezident udělal jasnějším způsobem," uvedl Schwarzenberg pro agenturu Mediafax s tím, že se k pověření Nečase nebude již více vyjadřovat.

Nečas by měl být premiérem, míní kníže

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jas

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Kde je chyba, že neumíte čerpat evropské peníze?

Protože kdo jiný za to může, než vy politici? A k čemu byl tedy dobrý třeba ministr pro evropské záležitosti, když ani neuměl vyčerpat peníze z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman převzal ocenění na Slovensku i v České republice

7:33 Ombudsman převzal ocenění na Slovensku i v České republice

Hned dvě ocenění získal v krátkém časovém sledu ombudsman Stanislav Křeček. Ve čtvrtek 20. listopadu…