Se z mých komentářů nepo*erte, vzkázal Landa a postavil se proti Fischerovi

30.12.2012 16:45

Herec Tomáš Hanák vyzval prezidentského kandidáta Jana Fischera, aby se vzhledem ke své komunistické minulosti o post hlavy státu neucházel. Rozdmýchal tím velký ohlas kritiků i těch, kteří s ním souhlasí. Mezi ně patří i zpěvák Daniel Landa alias kouzelník Žito 44, jak prohlásil na Facebooku. I on si tímto vysloužil několik kritických komentářů.

Se z mých komentářů nepo*erte, vzkázal Landa a postavil se proti Fischerovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zpěvák, skladatel a automobilový závodník Daniel Landa
reklama

 

"Dovolte mi připomenout, že je mi jedno, jaký má být ten Váš prezident, však se k dalším kandidátům za sebe taky časem vyjádřím, vo tom vašnostové nepochybujte, jen Hanáků Tomáše a jeho činu rád jsem se zastal," reagoval na tyto výtky zpěvák. „Když už to Tom nakousl a pustili se do něj někteří hloupě (místo aby spíše diskutovali o principu jeho sdělení), rád bych se za sebe připojil, tématu jsem šaškovsky zneužil a přeju si tím otevřeně vhodnějšího, úplného a zřetelnějšího mimokomunistu,“ dodal.

Fischerův postoj není pěkný

Landa se ostře postavil i proti reakci samotného Fischera, v níž se obhajuje, že nikomu v komunistické straně neublížil.  „Reakce pana Fischera (osočením svého protivníka a boha nadutosti a arogance Zemana a jeho týmu) nebyla nikterak pěkná ani jasná,“ míní.

"Jsem daňový poplatník velmi pracující, častá ekonomická rizika na sebe beroucí, mnoho lidí zaměstnávající a vše řádně platící a tak právo jako každý občan vyjádřit se na svém FB profilu mající. Volba prezidenta je věc, která se týká každého občana, tedy i mne, takže se z toho hnedle neposerte," vzkázal Landa.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nem
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Rada vlády schválila opatření k řešení urgentních výzev ve výzkumu

18:47 Úřad vlády: Rada vlády schválila opatření k řešení urgentních výzev ve výzkumu

Vzhledem k okolnostem a opatřením přijatým Úřadem vlády ČR v souvislosti se situací kolem koronaviru…