Sobotka Klausovi: O nedůvěře chceme hlasovat po Velikonocích

15.04.2011 12:51 | Zprávy
autor: jas

Šéf opoziční ČSSD Bohuslav Sobotka požádal o schůzku hlavu státu. Projednával s ní zejména současnou vládní krizi a možnosti jejího řešení.

Sobotka Klausovi: O nedůvěře chceme hlasovat po Velikonocích

Prezident Václav Klaus se v pátek dopoledne na Pražském hradě sešel s předsedou opoziční ČSSD Bohuslavem Sobotkou. O setkání podle informací ČT požádal sám Sobotka. S Klausem řešil nejen vládní krizi, ale i záměr ČSSD vyvolat hlasování o nedůvěře vládě.

Sledujeme téma vládní krize a nahrávka Kočí

Již ve čtvrtek přitom Klaus lídrům vládních stran řekl, že pokud se současná trojkoalice nedomluví na další spolupráci, dostane šanci sestavit vládu právě Sobotka jako lídr vítězné strany loňských voleb. Není ale pravděpodobné, že by se tak stalo už v pátek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Vy pořád mluvíte o svobodě slova a politickém procesu

Ale když to, co tvrdíte vy nebo máte na plakátech řekne někdo jiný, jde před soud. A co vím, někteří za to dostali i tresty. Kde je rovnost a spravedlnost? Zastali jste se nějak těch, co za svůj názor, kterým prezentovali třeba i vaše názory, byli potrestáni?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Inspektoři Mezinárodní agentury pro atomovou energii

16:26 ČEZ: Inspektoři Mezinárodní agentury pro atomovou energii

Tři kontejnery s použitým jaderným palivem umístili technici Jaderné elektrárny Temelín do zdejšího …