Volfová, Zubová, Šojdrová. Dívčí válka pokračuje

15.10.2010 12:20

Čtyři ženy, kromě jiných, kandidují na Kutnohorsku do Senátu. Barvy ODS hájí Lucie Talmanová, za KDU-ČSL kandiduje předsedkyně strany Michaela Šojdrová, za Suverenitu Jana Volfová a za Demokratickou stranu zelených Olga Zubová. Člověk by si myslel, že dámy používají mnohem jemnější prostředky v předvolebním boji, ale ve skutečnosti tomu tak není. Šojdrová tvrdí, že Zubová přelepovala její plakáty. Přidala se k ní i Volfová.

Volfová, Zubová, Šojdrová. Dívčí válka pokračuje

Všechny kandidující dámy mají zkušenost s nejvyšší politikou a navzájem se znají. Michaela Šojdrová však říká, že předvolební boj postrádal slušnost. „Paní Zubová přelepila moje plakáty. Ženy by měly držet spolu, ale pro každého to zřejmě neplatí," prohlašuje Šojdrová.

Šojdrová má důkazy

"S paní Zubovou jsem se setkala při volební kampani ve Světlé nad Sázavou a tvrdila, že to není pravda, tak jsem jí poslala fotografie, kde je můj plakát přelepen jejím," stěžuje si kandidátka křesťanských demokratů. Pro potvrzení svých slov zaslala redakci fotku, kde je její poutač přelepen prezentací Zubové.To samé tvrdí i Jana Volfová. „Z volební kampaně mám celkem dobrý dojem. S přelepováním svých plakátů jsem se také setkala, ale nechci nikoho napadat. Je ale pravda, že byly přelepeny prezentací  s kandidátkou Demokratické strany zelených," prohlašuje kandidátka Suverenity.

Zubová je má také

Olga Zubová jakékoliv obvinění z manipulace s plakáty ostře odmítá. „Pravděpodobně se chtějí konkurenti zviditelnit tím, že mě nepravdivě obviňují. Pravda je úplně opačná. To ostatně vidíte v příloze. To jsou jen náhodné snímky, ale agresivní přelepování mých plakátů bylo patrné po celém regionu. A to i tehdy, bylo-li na plakátovací ploše volné místo," vysvětluje Zubová a svá slova potvrzuje fotografií, kde je její portrét přelepen podobiznou Šojdrové.

Šojdrová, Zubová, volbyPoliticky nejzkušenější z kandidátek, Lucie Talmanová z ODS, zůstala mimo veškeré škorpení. „Pokud vím, s žádným přelepováním jsem se nesetkala. Nevedu plakátovou přelepovací válku, ani nemám potřebu se na ní zviditelňovat. Volby nerozhodují fotky politiků na kandelábrech, aspoň doufám," míní bývalá místopředsedkyně sněmovny.

Související:
Laudát zuří na ODS. Černý výlep? Je to provokace
Bobošíková Tůmu nepřelepuje. Je to partyzánština, zlobí se v TOP09
PŘEHLED: Kandidáti do Senátu 2010

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tomáš Urban

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

22:30 Armáda ČR: Na letošní Bahna zavítalo přes 50 tisíc fanoušků armády

Ukázky vojenské techniky v těsné blízkosti diváků, novinky v podobě chemického průzkumného vozidla n…