Z Langera je právní koncipient. Už mu chystají kancelář

09.06.2010 10:21

Sněmovní kancelář už je pro Ivana Langera (ODS) minulostí. Truchlit po ní ovšem nemusí. Na ulici nezůstane. Jako koncipient v advokátní kanceláři Pečený a partneři bude mít kancelář novou.

Z Langera je právní koncipient. Už mu chystají kancelář
reklama

Ivan Langer zcela nečekaně nezasedne po čtrnácti letech v lavici dolní komory. Skončí také ve vedení ODS. Z toho, co bude dělat, ovšem muž, který v rámci spojování se zavražděným kmotrem českého podsvětí Františkem Mrázkem proslul jako "Íčko, strach rozhodně mít nemusí.

V advokátní kanceláři Pečený a partneři, kam nastoupí jako koncipient, už pro ně chystají nové prostory. "No samozřejmě, že bude mít svoji vlastní kancelář," reagoval na ParlamentníchListů.cz advokát Petr Pečený, známý též jako frontman kapely Doctor P. P..

Langer: Musím o tom mlčet

Kdy Langer nastoupí, říct nechtěl stejně jako to, co přesně bude Langer dělat. "Já mám povinnost mlčenlivosti," řekl s tím, že ale s někdejším poslancem bude určitě spokojený.

Sám Langer se k termínu svého nástupu do práce ParlamentnimListům.cz nevyjádřil. Do advokátní kanceláře Pečený a partneři, která jako oblast hlavních služeb uvádí např. právo duševního vlastnictví, mediální právo, či občanské právo, ale nenastupuje jako nováček. Jako koncipient tam již pracoval.

Do budoucna se Langer také chce věnovat vysoké škole, rodině a očištění svého jména od nálepky "mafián Íčko".  

Čtěte také:
Věrnost je mou ctností, parafrázoval Langer SS. Má z toho problém

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: epo
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Německo bez korupce? Zapomeňte. Babišova kritička v obrovských potížích. Razie v sídle poslance. Unikly maily, částky, přeposlané faktury

11:10 Německo bez korupce? Zapomeňte. Babišova kritička v obrovských potížích. Razie v sídle poslance. Unikly maily, částky, přeposlané faktury

Dosud neznámé e-maily ukazují, jaký enormní zisk dělali obchodníci s rouškami a respirátory na úkor …