Aktuální informace o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými společnostmi

15.05.2016 14:32 | Zprávy

LČR evidují k 12. 5. 2016 celkem 2 284 výzev k vydání majetku, ve kterých oprávněné osoby uplatnily požadavky na vydání 49 207 pozemků a 1 392 staveb.

 Aktuální informace o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými společnostmi
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

Ke dni 12. 5. 2016 bylo uzavřeno s oprávněnými osobami 1 976 dohod o vydání nárokovaného majetku v rozsahu 18 146 pozemků o celkové výměře 79 339 ha a 252 staveb.

Ke dni 12. 5. 2016 LČR evidují 333 rozhodnutí SPÚ dle § 9 odst. 6 zákona č. 428/2012 Sb., ve kterých bylo rozhodnuto, že oprávněné osoby jsou vlastníkem 3 065 pozemků o celkové výměře 31 357 ha a 75 staveb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

19:28 Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

Zlínská zoo slaví chovatelský úspěch světového významu. Jaguáří pár, pětiletá samice Yuna a tříletý …