20. týden na Energetické burze ČMKB

20.05.2024 9:44 | Tisková zpráva

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) byly ve 20. týdnu uzavřeny kontrakty na dodávku 290 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 381 milionů korun.

20. týden na Energetické burze ČMKB
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Roční kontrakty elektrické energie s dodávkou v roce 2025 ve vysokém napětí uzavíraly s kurzem 2498 CZK/MWh, v nízkém napětí končily obchodování na ceně 2555 CZK/MWh. Dvouleté kontrakty elektrické energie s dodávkou na rok 2025 až 2026 se v nízkém napětí obchodovaly za cenu 2563 CZK/MWh, ve vysokém napětí uzavíraly obchodování s kurzem 2500 CZK/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Cvičení Hradba 2025 prověřilo také ochranu transformoven

16:26 ČEZ: Cvičení Hradba 2025 prověřilo také ochranu transformoven

Ve dnech 3. –21. listopadu 2025 probíhalo celorepublikové cvičení Armády ČR nazvané Hradba 2025. Voj…