36. týden na ČMKB: Roční kontrakty zemního plynu zlevnily

09.09.2019 10:01 | Zprávy

Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 36. týdnu uzavřeno 264 kontraktů na dodávku 311 tisíc MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 317,3 milionu korun.

36. týden na ČMKB: Roční kontrakty zemního plynu zlevnily
Foto: cmkbk.cz
Popisek: Českomoravská komoditní burza Kladno - logo

Cena ročních kontraktů zemního plynu v maloodběru klesla proti předchozímu týdnu o 1,4 procenta na 489 Kč/MWh, ve velkoodběru uzavírala na 488 Kč/MWh.
Roční kontrakty elektřiny končily obchodování v nízkém napětí na kurzu 1382 Kč/MWh, ve vysokém napětí na úrovni 1370 Kč/MWh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Nelegální migrace

To, že je třeba najít řešení, to neříkáte nic nového, naopak, to slyšíme od vás politiků už několik let. Ale jaké tedy navrhujete řešení a proč to ještě nikdo nedokázal vyřešit? Třeba ANO má přeci své zástupce všude, včetně Bruselu, tak proč jste s něčím konkrétním nepřišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skupina ČEZ si výrazně polepšila v mezinárodním ESG hodnocení

8:54 Skupina ČEZ si výrazně polepšila v mezinárodním ESG hodnocení

Skupina ČEZ si polepšila v ESG hodnocení u CDP, jedné z nejvýznamnějších světových organizací, zaměř…