AČCKA: Realizace zájezdů do Maďarska je částečně umožněna

01.09.2020 17:56 | Zprávy

Kompromisní varianta, dohodnutá včera premiéry obou zemí, představuje vítaný posun oproti původnímu neprodyšnému uzavření hranic Maďarska pro české turisty.

AČCKA: Realizace zájezdů do Maďarska je částečně umožněna
Foto: AČCKA
Popisek: AČCKA

České cestovní kanceláře budou moci realizovat alespoň část plánovaných zájezdů a očekáváme také menší obavu zákazníků kupovat zájezdy do Maďarska, zejména pak do maďarských lázní v podzimních měsících, které představují pomyslný vrchol turistické sezóny do Maďarska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že není jasné, kdo volby vyhraje?

A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Úspěšně odchycena další vlčice

19:28 NP Šumava: Úspěšně odchycena další vlčice

V noci z 19. na 20. srpna se zoologům Správy NP Šumava povedl úspěšný odchyt vlčice, která se pohybo…