APOGEO Esteem členem ICT Unie

31.10.2012 14:48

Dalším řádným členem ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, se stal znalecký ústav APOGEO Esteem, součást poradenské skupiny APOGEO. ICT Unie má nyní 81 řádných a 10 čestných členů.

APOGEO Esteem členem ICT Unie
Foto: Archiv
Popisek: ict unie
reklama

APOGEO Esteem nabízí znalecké služby ve všech oborech informačních a komunikačních technologií (ICT). V současné době, kdy se celá společnost digitalizuje, narůstá potřeba nezávislého expertního pohledu na ICT. Znalci APOGEO Esteem během tří let působení v oblasti ICT zhotovili několik desítek expertíz a posudků, které pomohly zákazníkům jak ze státní, tak i komerční sféry, a to nejen ve stavu sporů, ale v celém životním cyklu ICT projektů.

„Kompetence společnosti APOGEO Esteem budou pro činnost našeho sdružení vítaným posílením. Cenné jsou pro nás zejména zkušenosti, jež tato firma získala v rámci spolupráce se státní správou. To je jedna z oblastí, na niž se dlouhodobě zaměřujeme – usilujeme mimo jiné o efektivní využívání ICT ve veřejném sektoru v ČR a nejinak tomu bude i do budoucna. Aktivity v tomto směru chceme dokonce ještě zintenzivnit,“ poznamenal prezident ICT Unie Svatoslav Novák.

„Je nám ctí zapojit se do ICT Unie a podpořit její úsilí o zlepšení vnímání ICT problematiky celou společností. ICT dnes ovlivňuje náš život velmi výrazným způsobem takřka na každém kroku. Paradoxem současnosti je fakt, že firmy, úřady i osoby samotné jsou na ICT technologiích naprosto závislé, a přesto je vnímají jen jako nutné zlo a podceňují péči o zajištění trvalého a bezpečného provozu. Je to jako se zdravím, o které pečujeme, až když jej ztratíme. Experti APOGEO Esteem jsou díky tomu, že nereprezentují ani dodavatele, ani odběratele ICT služeb, velmi důležitými pomocníky všem, kdo chtějí provozovat kvalitní, ale po všech stánkách efektivní ICT systémy,“ uvedl manager divize ICT APOGEO Esteem Ivan Janoušek.

ICT Unie je profesní sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací i dalších podnikatelských a vzdělávacích subjektů, jehož cílem je zvýšit vnímání důležitosti zavádění a využívání moderních informačních technologií ve společnosti, včetně vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných sítí elektronických komunikací v České republice jako nezbytného předpokladu pro fungování informační společnosti. Ve svých aktivitách navazuje na činnost Sdružení pro informační společnost (SPIS) a Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS). ICT Unie má více než osmdesát firemních členů, jejím prezidentem je Svatoslav Novák. Podrobnější informace viz www.ictu.cz

APOGEO Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze a pobočkami v Ostravě a Nicosii. Poskytuje služby v oblastech auditu, daní, financí, účetního a mzdového poradenství, outsourcingu mezd a personální agendy, znaleckých služeb a management consultingu. APOGEO Group své poradenské služby poskytuje v rámci komerční sféry desítkám středních a velkých společností napříč podnikatelským spektrem – development, bankovnictví, advokacie, výrobní podniky či podniky služeb. Pro veřejný sektor disponuje širokým portfoliem služeb v oblasti auditu, daní, financí a lidských zdrojů, jejichž cílem je zlepšení spolupráce státních orgánů, snížení administrativní zátěže a zkvalitnění služeb pro veřejnost a podniky. Odbornost jeho znalců je k dispozici jak samotným orgánům státní správy a samosprávy, tak příspěvkovým organizacím a státem vlastněným podnikům. Více informací viz www.apogeo.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPSV: Vláda přijala návrh ministryně Jany Maláčové na zvýšení životního a existenčního minima

20:27 MPSV: Vláda přijala návrh ministryně Jany Maláčové na zvýšení životního a existenčního minima

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) prosadila nařízení vlády, kterým se od 1. du…