ARTIN a INVEA-TECH se staly členy ICT Unie

21.07.2012 10:52 | Zprávy

Členskou základnu ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, rozšířily společnosti ARTIN a INVEA-TECH. ICT Unie tak má nyní již 81 řádných členů.

ARTIN a INVEA-TECH se staly členy ICT Unie
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

ARTIN je česká softwarová společnost poskytující profesionální služby v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace a konzultačních služeb. Jejími zákazníky jsou mj. telekomunikační firmy, bankovní a pojišťovací společnosti, průmyslové podniky nebo výrobci zabezpečovací techniky. (Více na www.artin.cz)

INVEA-TECH je český výrobce pokročilých síťových řešení. Společnost vyvíjí a nabízí zákazníkům kompletní sadu produktů a služeb zaměřených na bezpečnost sítí, jejich monitorování, analýzu provozu či hardwarovou akceleraci. (Vice na www.invea.cz)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bitcoinová kauza

Upřímně nevím, zda vaše trestní oznámení v celé záležitosti něco změní a někdo bude potrestán. Vy myslíte, že ano? Zaujalo mě ale zejména vaše prohlášení, že i kdyby to byla doopravdy jenom neschopnost, svým rozměrem je TRESTU-HODNÁ. Jaký trest máte na mysli? Jaký trest hrozí za neschopnost?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Den zdraví na Magistrátu nabídne inspiraci pro tělo i mysl

7:23 MHMP: Den zdraví na Magistrátu nabídne inspiraci pro tělo i mysl

V sobotu 25. dubna od 10 do 18 hodin se Nová radnice na Mariánském náměstí, Clam-Gallasův palác i sa…