Aastra získala Telepo a rozšířila tak svoji cloudovou nabídku

25.01.2014 20:35 | Zprávy

Aastra, globální poskytovatel řešení podnikových komunikací, oznámila, že její evropská pobočka koupila Telepo, přední společnost v oblasti víceklientských cloudových řešení podnikové komunikace na skandinávském trhu.

Aastra získala Telepo a rozšířila tak svoji cloudovou nabídku
Foto: Aastra
Popisek: Aastra

Společnost Telepo, jejíž centrála sídlí ve švédském Stockholmu, poskytuje cloudové, víceklientské unified communication (UC) řešení s vysokou kvalitou komunikačních služeb. Řešení je postaveno na webové architektuře s vysokou škálovatelností a flexibilitou. Nabízí nejlepší integraci mobilních technologií včetně kompletní nabídky standardního hlasového přenosu, PBX a funkcí call centra s plně integrovaným zabezpečením a přednastavenými webovými portály pro různé úrovně administrátorů.

Telepo zaznamenala velký úspěch v minulém roce, kdy došlo k 40% nárůstu aktivních uživatelů oproti roku 2012. Ke konci roku 2013 měla společnost více než 90 000 aktivních uživatelů a stala se ziskovou v důsledku kontinuálního rozvoje inovativních, víceklientských řešení splňujících požadavky a potřeby poskytovatelů služeb a jejich podnikových zákazníků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ: Medvěd Ludvík se symbolicky vrátil na náchodský zámek

22:03 NPÚ: Medvěd Ludvík se symbolicky vrátil na náchodský zámek

Návštěvníci náchodského zámku si mohou prohlédnout preparát medvěda Ludvíka, který byl nainstalován …