Agentura CzechTourism ocení studentské práce

29.03.2017 11:09

Již šestý ročník soutěže o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu vyhlásila v březnu agentura CzechTourism. Autorům vítězných bakalářských, diplomových a absolventských prací nabídne týdenní neplacenou stáž na vybraném zastoupení CzechTourism v zahraničí a týdenní neplacenou stáž v Institutu turismu ČR v Praze.

Agentura CzechTourism ocení studentské práce
Foto: CzechTourism
Popisek: Logo Czech Tourism

„Měli bychom co nejvíce podporovat rozvíjení se studentů a patřičně je motivovat. Proto si velice cením přínosů této soutěže, která si klade za cíl rozpoznat možné velké talenty. Těm pak agentura CzechTourism umožní zahraniční a domácí stáž,“ říká ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

Do soutěže mohou být přihlášeny bakalářské a diplomové práce a absolventské práce studentů VOŠ, které studenti obhájí nejpozději během letního semestru 2017. Odborná porota bude u každé práce hodnotit schopnost autora vyhledávat, třídit a analyzovat relevantní informace a pracovat s různými informačními zdroji, inovativní a originální přístup k řešení problému i praktické uplatnění popsaných principů, návrhů a myšlenek.

„Chceme šikovným studentům prostřednictvím prezentace jejich práce před odbornou veřejností pootevřít dveře k dalším kariérním možnostem. Současně se snažíme využít jejich nový úhel pohledu na konkrétní problémy, které podnikatelé či manažeři destinací běžně řeší,“ uvedla Markéta Vogelová, ředitelka Institutu turismu v agentuře CzechTourism.

Z přihlášených prací vybere odborná porota v každé kategorii pět prací, které nominuje pro prezentaci ve finále. To se uskuteční během měsíce června v sídle agentury. V minulých letech autoři vítězných prací získali stáž na zahraničních zastoupeních CzechTourism ve Stockholmu, Londýně, Paříži, či v USA.

Podrobnější informace a podmínky soutěže naleznou zájemci na webu agentury CzechTourism.

reklama

autor: Tisková zpráva

Radek Koten byl položen dotaz

interpelace

Když vláda nereaguje na vaše interpelace, jaké jsou vaše další možnosti získat odpovědi, pokud nějaké jsou? Myslel jsem, že odpovědět do 30 dnů vláda, respektive tázaný musí ze zákona.A druhá věc, jak víte, že čísla,co vám možná premiér někdy dodá, budou pravdivá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

22:03 JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

Vánoční zboží, výrobky regionálních řemeslníků a další produkty, stejně jako originální zážitky. To …