Agentura CzechTrade poradí, jak uspět v Rumunsku, Maďarsku, Skandinávii či v Německu

11.10.2015 13:42 | Zprávy

Agentura CzechTrade uspořádá do konce letošního roku tři teritoriální semináře zaměřené na atraktivní evropské trhy. Akce nabízejí unikátní možnost osobního setkání s řediteli zahraničních kanceláří, kteří účastníkům poskytnou praktické rady a informace, které získali v rámci svého působení na zahraničních trzích. Všichni také budou k dispozici pro individuální konzultace. Na každém semináři vystoupí zástupce renomované advokátní kanceláře, který upozorní na právní aspekty podnikání v jednotlivých zemích.

Agentura CzechTrade poradí, jak uspět v Rumunsku, Maďarsku, Skandinávii či v Německu
Foto: CzechTrade
Popisek: CzechTrade

Všechny tři semináře se uskuteční v sídle CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2. Více informací včetně registračního kalendáře je k dispozici v kalendáři akcí na webu agentury www.czechtrade.cz.

18. 11. 2015

Aktuální exportní příležitosti v Rumunsku a v Maďarsku

Program:

  • Aktuální nabídka služeb agentury CzechTrade pro podnikatele

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Žaloba

Nemám čerpací stanici, ale čistě teoreticky by mě zajímalo, za co přesně hrozí podle vás žaloby na stát? Kvůli legislativní nouzi nebo proto, že zasahuje do marží a cen?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize + Český rozhlas: Vyjádření k vládnímu návrhu zákona o médiích veřejné služby

16:08 Česká televize + Český rozhlas: Vyjádření k vládnímu návrhu zákona o médiích veřejné služby

Vládní návrh zákona o médiích veřejné služby nepřináší promyšlenou koncepci ani deklarovanou moderni…