Agentura MM: Aktivista Šinágl musí zaplatit Heleně Vondráčkové a jejímu týmu 1 050 000 korun

11.12.2019 16:34 | Zprávy

Krajský soud v Praze definitivně potvrdil aktivistovi Janu Šináglovi trest v podobě zaplacení částky 1 050 000 Kč za to, že veřejně lhal o zpěvačce Heleně Vondráčkové, jejímu manželovi Martinu Michalovi a dalších členech jejich týmu. Proti rozhodnutí už nemůže podat dovolání.

Agentura MM: Aktivista Šinágl musí zaplatit Heleně Vondráčkové a jejímu týmu 1 050 000 korun
Foto: agenturamm.cz
Popisek: Agentura MM

Jan Šinágl všechny jmenované pomlouval řadu let. Proti rozhodnutí soudu nižší instance se odvolal, stejně tak ti, kteří aktivistu žalovali. Vadilo jim zkrácení finančního plnění. Krajský soud ale Šináglovo odvolání zamítl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

22:08 NZM: Stoletá lokomobila Brouhot & Cie se po rekonstrukci představí v Ostravě

Více než sto let stará parní lokomobila bude ve středu 10. prosince od 11 hodin představena veřejnos…