Ve čtvrtek 16. června 2016 se v Českých Budějovicích konal seminář s názvem Design pro konkurenceschopnost – podpora průmyslového designu a jeho využití v praxi.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?
A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?
Další články z rubriky
7:16 Lesy ČR: Vánoční stromky rozvážejí lesníci do azylových domů, dětských domovů i nemocnic
Celkem 275 vánočních stromků, které vyrostly v lese, si letos objednalo 83 sociálních a zdravotnický…
- 22:31 Ústecký kraj: Krušnohorské běžecké tratě získaly moderní rolby
- 19:28 ČSÚ: Listopadový vývoj cen opět výrazně ovlivnily potraviny
- 16:26 Zoo Ostrava: Tajemní obyvatelé Noční Tanganiky
- 13:33 Celní správa: Stovky výrobků podezřelých z porušení práv duševního vlastnictví
- 10:34 Nadace ČEZ: V Elektrárně Ledvice se odehraje běh Po schodech pro dobrou věc



