Arnika: Nominujte svou Alej roku 2019. Uzávěrka je koncem října

23.10.2019 22:11

O titul Aleje roku spolku Arnika ve Zlínském kraji nebojuje zatím žádná alej, letos zatím přišlo 55 nominací z celé republiky.

Arnika: Nominujte svou Alej roku 2019. Uzávěrka je koncem října
Foto: Richard Beneš
Popisek: Arnika

Lidé si mohou připomenout celosvětový Den stromů, který proběhl v neděli, právě nominací své nejoblíbenější aleje nebo stromořadí. Na vítěze čeká let balonem a spousta dalších milých cen. Autor nejkrásnější fotografie získá novou digitální zrcadlovku. Čas zbývá jen do konce října.

Nominujte ZDE.

„Podzimní listí se nám krásně zabarvuje a pomalinku opadává. Tak neváhejte a posílejte vaše příběhy a fotky alejí, které nám zatají dech. Čas je už jen do konce října. Už se moc těším, až budeme vybírat ty nejhezčí,“ vyzývá hvězda muzikálu Tarzan a patronka ankety Petra Vojtková.

Pozdrav od hlavní představitelky Jane z muzikálu Tarzan ZDE.

Fotografii Petry Vojtkové najdete v příloze. Autorkou snímku je Petra Klečková.

Ve Zlínském kraji zatím nebojuje žádná alej nebo stromořadí. Lidé mohou nominovat své oblíbence do konce října. Stačí nahrát aspoň jednu fotografii a stručný komentář, proč si právě tato alej zaslouží pozornost. V listopadu Arnika zahájí hlasování, které poběží do začátku ledna.

Přehled všech zatím nominovaných alejí najdete ZDE.

„Díky vašim nominacím můžeme ukázat pestrost alejí a stromořadí v české krajině. Podělte se o radost z nově vysázené aleje a stromořadí nebo upozorněte na ty, kterým hrozí zánik. Těšíme se na vaše příběhy,” říká koordinátorka ankety Karolina Kostićová.

Po ukončení hlasování Arnika v lednu vyhlásí nejoblíbenější aleje a stromořadí celé České republiky i v jednotlivých krajích. Na autora vítězné nominace čeká let balonem od Lucky Balon. Regionální vítězové obdrží poukazy na fotoslužby od FotoŠkoda, knihy o památných stromech a vstupenky do botanických zahrad po celé republice. Patroni ankety navíc zvolí tři nejkrásnější fotografie. Vítěz fotografické soutěže se může těšit na zrcadlovku značky Canon. 

Generálním sponzorem ankety je AuditDaně CZ.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

HZS: Na Dnech NATO vedle techniky a stanu pro děti i ukázky extrémní soutěže FCC

11:48 HZS: Na Dnech NATO vedle techniky a stanu pro děti i ukázky extrémní soutěže FCC

Vedle tradiční expozice s moderní hasičskou technikou a oblíbeným stanem prevence se soutěžemi pro d…