Pořízené autobusy budou v novém korporátním designu společnosti Arriva. Vozidla budou splňovat nejpřísnější emisní normu EURO 6 a umožní přepravu osob se sníženou pohyblivostí a orientací, neboť budou vybaveny výklopnou mechanickou plošinou umožňující snadný nástup i výstup jak cestujícím na invalidním vozíku, tak i rodičům s kočárky.
Nasazení nových autobusů je plánováno na linky v oblastech Příbrami, Dobříše, Březnice a Sedlčan. Vozidla budou provozována v závazku veřejné služby Středočeského kraje, který má dopravce smluvně zajištěn do roku 2019.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva