Autodrom Most: Autoshow nabízí novinku, jízdy v závodním speciálu

18. 9. 2019 15:31

Mostecký autodrom zve v sobotu 26. října všechny fanoušky na tradiční rozloučení se závodní sezonou. Akce nazvaná The Most AUTOSHOW #10 nabídne od 09:00 do 17:00 hodin oblíbené volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu za zvýhodněnou cenu 150 korun za desetiminutové svezení. „Novinkou je možnost pronájmu závodního speciálu Škoda Octavia Cup RS III. I v tomto případě zájemci získají slevu v podobě jednoho bonusového kola po dráze navíc,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.

Autodrom Most: Autoshow nabízí novinku, jízdy v závodním speciálu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most

Každý řidič si tak podle ní může vyzkoušet ovládat ostrý speciál na autentickém okruhu a zjistit, zda by ho kariéra závodního jezdce do budoucna nezlákala. „Pro jízdy v cupové Octavii vyčleníme polední přestávku. Riziko případného omezení nebo dokonce kolize s vozy ostatních účastníků volných jízd tak nehrozí. Kdo zasedne za volant speciálu, bude mít dráhu prakticky pro sebe,“ vysvětlila Rosenkranzová. Cena za pronájem vozu činí 2 900 korun za tři kola po dráze. Objednat si speciál je možné na e-mailové adrese rosenkranzova@autodrom-most.cz.

Autoshow

Platí také nabídka pronájmu servisního boxu pro jeden vůz po celou dobu konání akce, jež zahrnuje i neomezenou jízdu po dráze a průjezd po boxové komunikaci (pitlane). Pronajmout si lze také profesionální časomíru. Více informací ZDE.

Autoshow chce zabavit všechny členy rodiny. Zatímco dospělí budou pilovat řidičské umění za volantem svého vozu, nejmladší návštěvníci mohou využít zázemí dětského dopravního hřiště s funkčními semafory a dalšími atrakcemi jako jsou prolézačky či skluzavka.

Autoshow

V sobotu zároveň vyvrcholí pátý ročník oblíbené soutěže amatérských jezdců The Most Challenge. Soutěžící mají poslední šanci navýšit své bodové hodnocení při jízdách na velkém závodním okruhu, a to po celý den od 09:00 do 17:00 hodin. Poté pořadatelé vyhlásí absolutního vítěze i nejúspěšnější jezdce jednotlivých kategorií. Odměnou pro šampiona s nejvíce nasbíranými body je jízda v závodním speciálu. Soutěžící na druhém místě získá bezplatnou účast v okruhové škole autodromu, bronzová příčka je oceněna kuponem na účast v kurzu sportovní jízdy. Vítězové každé ze čtyř výkonnostních kategoriích vozidel obdrží věcné dary.

Autoshow

V čele průběžného pořadí soutěžících je Jakub Šimák s vozem Renault Clio. Nejlepšího letošního času dosáhl Tomáš Hajšman s vozem Porsche Cayman, a to 1:48,587 minuty. Rychlostní rekord soutěže drží Jan Popelář z Prahy. S Mercedesem AMG GTR dosáhl v roce 2017 v jednom z měřených kol času 1:48,194 minuty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubický kraj dokončil opravu náročného lesního úseku z Hrádku na Choceň

7:37 Pardubický kraj dokončil opravu náročného lesního úseku z Hrádku na Choceň

Další část opravované silnice mezi Ústím nad Orlicí a Chocní je od středy oficiálně v provozu. Úsek …