Autodrom Most: Děti z Obrnic pozval nadační fond do areálu autodromu

18.08.2020 15:07

Děti z obrnického sídliště Nová výstavba si minulý týden prohlédly areál mosteckého autodromu. Součástí exkurze byla návštěva dětského hřiště na diváckém svahu nebo startovní věže v paddocku. Chlapce a děvčata pozvala správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST na základě žádosti pracovnic rodinného centra „Olivín“, kde se děti scházejí.

Autodrom Most: Děti z Obrnic pozval nadační fond do areálu autodromu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Děti z Obrnic pozval nadační fond do areálu autodromu

„Dětem ze sociálně slabých rodin jsme zapůjčili kola, na našem dětském dopravním hřišti měly k dispozici i herní prvky a mohly si zahrát fotbal. Ve startovní věži je nejvíc zaujalo pracoviště dispečinku. Ocenily ale i celkový pohled na areál autodromu z ochozu věže,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Michaela Rosenkranzová.
 
Nadace podporuje aktivity zaměřené na tělovýchovu a sport, ochranu mládeže, vzdělání a zvyšování úrovně vzdělanosti, rozvoj vědy, výzkumu a vývoje, kulturu a ochranu kulturních a historických památek a tradic, rozvoj sociální a zdravotní péče a ochranu lidského zdraví, poskytování humanitární, sociální a jiné pomoci, ochranu zvířat a jejich zdraví, ochranu životního prostředí, komunální aktivity či projekty rozvoje občanské společnosti.
 
První příspěvek nadačního fondu po jeho založení na jaře letošního roku byl určený obyvatelům penzionů pro seniory a domů s pečovatelskou službou v Mostě. Získali 500 roušek a dezinfekční prostředky jako ochranu proti šíření koronaviru a nemoci covid-19.
 
Zřizovatelem rodinného centra „Olivín“ je Obrnické centrum sociálních služeb. Posláním služeb poskytovaných v centru je zlepšit situaci sociálně znevýhodněných rodin žijících ve vyloučené lokalitě v Obrnicích. Snahou je podpořit v rodinách změny, které povedou ke zdravému a plnohodnotnému vývoji dětí, k posílení sociálních kompetencí všech členů rodiny, k samostatnému zvládání každodenního života a k aktivnímu překonávání sociálních, kulturních a ekonomických bariér.
 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

inflace

jeden z posledních vašich slibů byl, že inflace klesne. A zase jste se hodně mýlil, inflace v České republice stoupá!! jak je to možné?? Stát vám platí 14 poradců, mezi nimi Křečka, to ani on nevěděl že inflace a ceny budou neustále stoupat?? Tak k čemu tam vlastně všichni jste ???

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Poslední část Fantovy budovy projde rekonstrukcí

7:14 Správa železnic: Poslední část Fantovy budovy projde rekonstrukcí

Správa železnic plánuje ještě letos odstartovat druhou část rekonstrukce interiéru ve Fantově budově…