Autodrom Most: Půlmaraton na autodromu zaštítí ambasadoři Soňa a Michal z Running2.cz

17.12.2019 16:20 | Zprávy

Role ambasadorů třetího ročníku amatérských běžeckých vytrvalostních závodů The Most HALFMARATHON, který se na mosteckém autodromu poběží 22. února, se ujmou běžečtí manželé, blogeři a novináři Soňa a Michal Hrabcovi.

Autodrom Most: Půlmaraton na autodromu zaštítí ambasadoři Soňa a Michal z Running2.cz
Foto: Running2.cz
Popisek: The Most HALFMARATHON odstartuje v únoru

„Jsme nadšenci. Poznali jsme se na pražském půlmaratonu a o tři roky později se přímo při tomto závodě i vzali. Milujeme cestování a objevování nových běžeckých lokalit. Naší vášní jsou dlouhé trailové běhy v přírodě nebo zajímavá místa k běhání.  Prostředí autodromu s velkým závodním okruhem proto bylo jasnou výzvou,“ uvedla Soňa. 

Manželé Hrabcovi společně provozují blog Running2, kde se svěřují se svými zážitky a zkušenostmi z běhání, popisují své pocity a radí všem zájemcům, kteří propadli běžecké vášni. „Půlmaraton v Mostě propagujeme, lákáme na něj naše známé i širokou běžeckou veřejnost. Bude to zajímavá zkouška v začátku nové sezony, věřím, že si to v netradičním prostředí všichni užijeme. Michal poběží celou trasu i jako vodič a já se těším, jak si z našich fanoušků sestavím týmovou štafetu,“ upřesnila Soňa. 

Do Mostu dorazí i další známé tváře, vzhledem ke zvolené lokalitě to budou samozřejmě také vyznavači motoristického sportu. Role vodiče se například ujme stejně jako loni motocyklový jezdec Jakub Smrž, který nedávno ukončil závodní kariéru. Svět rychlých silničních motocyklů ale neopustil, nyní se věnuje výchově talentovaných nadějí. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

22:08 Ministerstvo zdravotnictví: Postup při potížích kojenců po konzumaci kojenecké výživy

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje jednoduchý a přehledný postup pro rodiče, jejichž dítě má zdra…