Autodrom Most: Soutěž o vstupenky na galavečer ankety Zlatý volant

12.02.2019 10:25

Galavečer s vyhlášením prestižní ankety o nejlepšího závodního jezdce roku 2018 Zlatý volant se blíží. Významnou událost motoristického sportu přivítá už ve středu 20. února kongresová hala Pragovka Art District v pražských Vysočanech.

Autodrom Most: Soutěž o vstupenky na galavečer ankety Zlatý volant
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most

. Průvodního slova se ujme herec a moderátor Jakub Prachař, program začíná v 19:00 hodin. „Rozhodli jsme se uspořádat soutěž o dvě vstupenky na galavečer. Získá je vylosovaný autor správné odpovědi na otázku, kteří čtyři VIP hosté se galavečera 42. ročníku ankety zúčastní. Odpovědi přijímáme do 18. února na e-mailové adrese novakova@autodrom-most.cz,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Podrobné informace o 42. ročníku ankety zájemci ZDE. Elektronické vstupenky na galavečer je stále ještě možné zakoupit na www.zlatyvolant.cz nebo www.autodrom-most.cz. Mostecký autodrom se prostřednictvím své sesterské marketingové agentury Pozitif na organizaci programu galavečera aktivně podílí. Podařilo se tak zajistit například právě i hvězdné VIP hosty.

„Prostřednictvím jednoho z VIP hostů galavečera ankety Zlatý volant, jímž je skvělý německý jezdec a již pětinásobný evropský šampion, všechny zároveň zveme na evropské mistrovství okruhových tahačů. Pod názvem Czech Truck Prix mostecký autodrom uspořádá ve dnech 30. srpna až 1. září 2019 už 27. ročník adrenalinových truckerských soubojů,“ láká fanoušky motoristického sportu na sever Čech Svobodová.