Autodrom Most: Vstupenky lze zakoupit už také v on-line systému

04.07.2017 15:30

Filozofie zkvalitňování služeb pro návštěvníky a zákazníky společnosti AUTODROM MOST přinesla další novinku. Je jí možnost zakoupit si e-vstupenku na závody a akce autodromu prostřednictvím on-line systému. „Odpadá tak zasílání papírových vstupenek přes distribuční společnosti, což vzhledem k poštovnému cenu prodražovalo cenu zhruba o 100 korun,“ vysvětlila hlavní výhodu nového systému obchodní a marketingová ředitelka autodromu Jana Svobodová.

Autodrom Most: Vstupenky lze zakoupit už také v on-line systému
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most

On-line systém už funguje pro všechny druhy vstupenek na závody a akce autodromu až do října letošního roku. Nabídku vstupenek s možností jejich zakoupení zájemci najdou ZDE.

Jsou tedy k mání i e-vstupenky na jubilejní 25. ročník Czech Truck Prix o prvním zářijovém víkendu nebo na The Most Show o víkendu 29. a 30. července. „Další nepopiratelnou výhodou je, že návštěvník při nákupu v on-line systému neriskuje případné fronty u kasy. V případě The Most Show také ušetří. Zatímco e-vstupenka vyjde na 150 korun, na místě bude lístek o 50 korun dražší,“ uvedla Svobodová.