Autodrom Most nabízí běžcům prostory k tréninku i zajímavý bonus

14.02.2019 10:02

Amatérští a rekreační běžci mohou zdarma trénovat v areálu mosteckého autodromu. Premiéru si běžci odbyli ve čtvrtek 7. února v odpoledních hodinách, dorazilo jich 11. Další trénink připadá na neděli 17. února od 14:00 do 17:00 hodin, následné termíny autodrom vždy s předstihem zveřejní na svých webových a facebookových stránkách.

Autodrom Most nabízí běžcům prostory k tréninku i zajímavý bonus
Foto: Autodrom Most
Popisek: Trénink amatérských běžců na Autodromu Most

Každý z běžců dostane kartičku, po absolvovaném tréninku do ní obdrží razítko. Kdo nasbírá deset a více razítek, získá třicetiprocentní slevu ze startovného na vytrvalostní běh The Most HALFMARATHON. Třetí ročník závodu se na autodromu uskuteční 2. listopadu, startuje se tradičně v 11. hodin na cílové rovince velkého okruhu. Více informací o závodu včetně přihlášky zájemci najdou zde, podrobnosti o běžeckých trénincích zde.

Běžci, kteří využijí možnost tréninku, přijedou bránou na polygon. Své vozidlo zaparkují na ploše u první kryté tribuny. Tréninková trasa vede z polygonu po obslužné komunikaci k offroadovému areálu Czech Motorland a zpět. „Od jara bude možné využívat i dráhu velkého závodního okruhu. V současné době je v rekonstrukci, již nevyhovující asfaltový povrch nahradí nový. Položit jej ale bude možné, až to dovolí počasí, tedy v teplejších dnech,“ vysvětlila ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.