Autodrom nabízí žákům na závěr školního roku exkurzi po areálu

24.04.2018 15:12

Žáci základních a středních škol si mohou zpestřit závěr školního roku návštěvou areálu mosteckého autodromu. „Je pravděpodobné, že řada chlapců či dívek už viděla v doprovodu rodičů, příbuzných či známých některý z našich závodů a akcí. Tentokrát jim však nabízíme i prohlídku míst, kam se běžný divák nemá šanci dostat. Navíc se zasvěceným odborným komentářem,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Autodrom nabízí žákům na závěr školního roku exkurzi po areálu
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most
reklama

Vybírat je možné ze dvou alternativ. První balíček j zahrnuje exkurzi pod vedením renomovaného fotografa a sportovního komentátora Martina Straky. „Třídní kolektivy provede po areálu autodromu, ukáže jim startovní věž včetně dispečinku a vyhlídky nad hlasatelnou. V tiskovém středisku se návštěvníci mohou těšit na promítání fotodokumentace ze závodů na autodromu i dalších světových okruzích. Snímky pořídil právě Martin Straka, takže jeho komentář je autentický, zasvěcený, poutavý, nechybí však ani odlehčení v podobě humorných historek, které při pořizování fotografií zažil,“ upřesnil Krafek.

Druhý balíček je časově úspornější, neobsahuje komentované promítání fotografií ze závodů. „Průvodcovství po areálu autodromu se v tomto případě ujímám já. Samozřejmě ke každému z navštívených míst přidám důležité informace o něm a odpovím na případné dotazy. Mohou se samozřejmě týkat i jiných témat, například připravovaných akcí, parametrů okruhu, zajetých rekordů a podobně,“ doplnil Krafek.