Billboardová kampaň s poděkováním Zdeňka Bakaly je apel na všechny, kteří mají možnost zabránit tunelování v ČR

01.09.2017 10:08 | Zprávy

Aktuálně, tj. od 1. září, je realizována billboardová kampaň s vizuály Zdeňka Bakaly, který je zde vyobrazen s veselým, vychytralým výrazem a heslem „MÁM SE SKVĚLE! DÍKY VÁM“. Karikatura Zdeňka Bakaly jako osoby, která z České republiky neoprávněně vyvedla desítky miliard na úkor všech občanů, je zde vyobrazena jako symbol tunelářství.

Billboardová kampaň s poděkováním Zdeňka Bakaly je apel na všechny, kteří mají možnost zabránit tunelování v ČR
Foto: EUROAWK
Popisek: Billboardová kampaň s poděkováním Zdeňka Bakaly

Billboardy s tímto vizuálem jsou apelem na všechny, kteří mají zodpovědnost za trestné činy, kterých se dopustil nejen Zdeněk Bakala, ale i řada dalších osob, jelikož protizákonným finančním operacím nebylo dostatečně zabráněno. Soudy, státní příslušníci i policie mají dostatečné kompetence a je jejich povinností tyto kauzy v zájmu státu a všech českých občanů řešit. Stejně tak i všichni občané České republiky mají občanské právo dát najevo svůj nesouhlas s tímto podvodným jednáním a apelovat na kompetentní orgány, aby kauzy s podezřením o tunelování řešili s potřebným důrazem.

Zadavatelem billboardové kampaně je společnost Arca Services, která se dlouhodobě a intenzivně kauzou OKD, společnosti, ze které byly neoprávněně vyvedeny desítky miliard korun, zabývá. Arca Services se všemi dostupnými prostředky snaží získat zpět vytunelované miliardy korun. Arca podala nejen v Česku, ale i k příslušným zahraničním orgánům, řadu podnětů, žalob a trestních oznámení k prošetření nestandardních finančních operací, kterých se Zdeněk Bakala dopustil.

Je zde reálná možnost tyto neoprávněně vyvedené miliardy korun získat zpět, což pomůže naplnit státní rozpočet. Tyto desítky miliard korun mohou být například zdrojem pro realizaci desítek nových zdravotnických zařízení, škol, sportovišť nebo pro účely kulturního rozvoje. Politici se k dostupným možnostem a nástrojům, které mohou kauzu tunelování OKD vyřešit a vyvedené peníze vrátit, staví laxně a reálně v těchto věcech nekonají. Pavol Krúpa podporuje všechny, kdo mají skutečný zájem věci opravdu řešit, a proto se rozhodl postavit za politickou stranu Dobrá volba, jejíž členové skutečně pracují na řešení společenských témat, a podporovat ji.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miroslav Balatka byl položen dotaz

Víte, co mi přijde zajímavé?

Že všichni, kdo evidentně volili koalici SPOLU si nepřipouští, že za svůj neúspěch a úspěch jiných stran si mohou sami svou politikou. Proč máte dojem, že roste obliba protestních stran? Myslíte, že voliči jsou tak hloupí a věří populistům a extrémistům nebo připouštíte, že prostě tato vláda dělá ně...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Kancelář vládního zmocněnce představila nový portál mezisoudy.cz

13:21 Ministerstvo spravedlnosti: Kancelář vládního zmocněnce představila nový portál mezisoudy.cz

Na Ministerstvu spravedlnosti se včera uskutečnila veřejná prezentace nového webu mezisoudy.cz. Jedn…