Bohemia Energy nově získává smlouvy také prostřednictvím tabletů

30.06.2014 18:54

Společnost Bohemia Energy, největší alternativní dodavatel energií v České republice, nabízí od začátku června své produkty – elektřinu a plyn – přelomovým způsobem.

Bohemia Energy nově získává smlouvy také prostřednictvím tabletů
Foto: Bohemia Energy
Popisek: Bohemia Energy

Všichni obchodní zástupci, kteří nabízejí produkty Bohemia Energy, jsou vybaveni tablety a nové smlouvy se zákazníky uzavírají elektronicky. Jedná se o revoluční metodu v nabídce produktů, kterou zatím žádný jiný velký prodejce energií v tuzemsku nenabízí. Společnost plánuje, že všechny smlouvy budou uzavírány pouze elektronicky od podzimu letošního roku.

„Baví nás přicházet s novinkami a jsem přesvědčený, že je to jeden z důvodů, proč se držíme na špici. Před lety nás jako první napadlo oslovit s nabídkou energií domácnosti, později jsme přišli s přelomovým produktem Garance, teď zkoušíme inovativní způsob prodeje. Věřím, že tento způsob prodeje, který žádný jiný prodejce energií zatím nevyužívá, přinese nejen větší rychlost zpracování smluv, ale také vyšší efektivitu a transparentnost,“ vysvětluje Jiří Písařík, jednatel společnosti Bohemia Energy.

Nový elektronický systém získávání smluv pro Bohemia Energy znamená, že obdrží novou smlouvu od zákazníka v elektronické formě prakticky ihned po jejím podpisu. Poté ji během dalších 48 hodin zpracuje, včetně takzvaného verifikačního hovoru. V rámci verifikace si společnost u zákazníka potvrzuje, že chce skutečně začít odebírat plyn či elektřinu od Bohemia Energy, a teprve poté zahájí kroky vedoucí ke změně dodavatele.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa uprchlických zařízení: Centra na podporu integrace cizinců mají nové logo

22:11 Správa uprchlických zařízení: Centra na podporu integrace cizinců mají nové logo

Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) mají nové logo. Od začátku roku všech 14 center, která Sp…