ČD: Na Letiště Václava Havla v Praze vlakem z celé republiky, Airport Express pojede častěji

09.06.2014 17:37

V souvislosti se zahájením letní turistické sezóny a rostoucím zájmem o cestování na Letiště Václava Havla v Praze bude rozšířen provoz rychlého spojení pražského hlavního nádraží v centru Prahy s letištěm Airport Expressem.

ČD: Na Letiště Václava Havla v Praze vlakem z celé republiky, Airport Express pojede častěji
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Od 1. června do konce září bude jezdit Airport Express v denní době od 8 do 16 hodin ve zkráceném intervalu 20 minut místo obvyklé půl hodiny. Airport Express spojuje pražské hlavní nádraží a letiště každý den, ve směru na Letiště Václava Havla Praha lze tento spoj využít od 6:30 do 22:00 hodin, v opačném směru pak od 5:30 do 21:00 hodin. Provoz zajišťují převážně nízkopodlažní autobusy umožňující snadný nástup a nabízející dostatečný prostor pro uložení zavazadel.

České dráhy nabízejí pro zpáteční cesty ze všech svých stanic a zastávek na Letiště Václava Havla v Praze speciální zpáteční jízdenku se slevou 25 % a s prodlouženou platností VLAK+ Letiště. Tato jízdenka platí z nástupní stanice cestujícího až na pražské letiště včetně cesty Airport Expressem mezi hlavním vlakovým nádražím a letištěm. Například zpáteční jízdenka z Pardubic stojí 255 Kč, z Brna 540 Kč a z Olomouce 530 Kč. Podrobnosti o podmínkách a platnosti zlevněné zpáteční jízdenky lze nalézt na www.cd.cz, cestující je získají také na pokladních přepážkách Českých drah nebo na informační telefonické a emailové lince.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: České dráhy

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Pražští hasiči se školili v kácení nebezpečných stromů

22:17 Lesy Praha: Pražští hasiči se školili v kácení nebezpečných stromů

Jak správně postupovat při havarijních těžbách i rizikovém kácení se poslední lednový den učili hasi…