ČD jsou oficiálním partnerem MS IIHF v ledním hokeji 2015, fanoušky dovezou až k O2 aréně

28.04.2015 7:34 | Zprávy

Na hokejový svátek, který odstartuje prvního května odpoledne zápasy Kanada – Lotyšsko v Praze a USA – Finsko v Ostravě, se sjedou tisíce domácích i zahraničních fanoušků. České dráhy jim pro cestu na jednotlivé zápasy nabídnou poloviční jízdné. V Praze je dovezou až do těsné blízkosti hokejové O2 arény na nádraží v Libni a Vysočanech.

ČD jsou oficiálním partnerem MS IIHF v ledním hokeji 2015, fanoušky dovezou až k O2 aréně
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Speciální nabídka „VLAK+ hokej“ platí z jakékoliv stanice na území České republiky do místa konání hokejového zápasu (Ostrava, Praha). Zákazník si nechá jízdenku orazítkovat u stánku ČD ve fanzóně u stadionu a zpáteční cestu má díky tomu zdarma. Bez razítka je ale neplatná. Jízdenku „VLAK+ hokej“ lze koupit na kterékoliv pokladně Českých drah.

„Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 je výjimečná událost a jako národní železniční dopravce jsme rádi, že můžeme být jeho oficiálním partnerem. Budeme přepravovat jak hokejové týmy, které daly našim vlakům přednost před letadly, tak jejich fanoušky. Chystáme se proto posilovat spoje do Ostravy a Prahy a během utkání v Praze budeme podle potřeby mimořádně zastavovat vybrané dálkové vlaky v Libni nebo ve Vysočanech, odkud je to k O2 areně jen kousek," říká předseda představenstva ČD a fanoušek české reprezentace Pavel Krtek. Například budou v Libni mimořádně zastavovat 1., 2. a 5. května vlaky Ex 276 a Ex 477 z Brna a vlak Ex 353 z Plzně, který končí ve stanici Praha hl.n., si 7., 8. a 10. května cestu do Libně prodlouží. Podobná opatření chystají České dráhy i na další dny, kdy se budou v O2 aréně hrát hokejové zápasy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Středočeští celníci se zaměřili na dlužníky

7:16 Celní správa: Středočeští celníci se zaměřili na dlužníky

Celní úřad pro Středočeský kraj uspořádal ve čtvrtek 18. června kontrolní akci na dálnici D8, při kt…